Pán Danko, ešte močiť z terasy a ste náš!

Autor: Stanislav Martinčko | 14.3.2016 o 12:55 | Karma článku: 13,62 | Prečítané:  2635x

       Ak by si niekto zo Slovákov myslel, že povolebný vývoj je o občanoch, tak je na omyle, celé to odporné povolebné divadlo je o tom, aby nové metly nezačali zametať pekne od vrchu, tak ako sa to deje teraz v Rumunsku.

       Ak hovoríme v tomto politickom bahne o víťazoch, tak jeden z víťazov volieb je Piťo, lebo ten dokázal bez toho, aby mal s voľbami niečo spoločné, vplývať na vytváranie mienky o politikoch a zostavovať vládu, že súčasný minister vnútra pri jeho mene, že sa sním stretol vypleštil oči až tak, že si netrúfame povedať či to bolo z radosti, alebo zo strachu. Po Piťovi je ďalší víťaz volieb pán Danko, lebo jeho 8% ho naštartovali do nebývalých výšok a v jednom kuse blúzni o štandardných stranách a štruktúrach. V tomto blúznení zabúda, že jeho slávna štandardná strana a jeho slávna štruktúra sa váľa nahá s chlapmi v posteli, hajlujú a bohviečo ešte stvárajú. Tento blúzniaci pán zabúda  na jednu vec, ak aj hovorí o tom, že na západe je bežná situácia, keď vládu poskladajú ľaví i praví, tak na tom západe vážený pán Danko je štandardné aj to, že politik, ktorý nevie slušným a štandardným spôsobom vysvetliť, ako to bolo v skutočnosti s Lesostavom Revúca, je z politiky štandardným spôsobom vypoklonkovaný a nemal by už šancu poučovať, kto smie a kto nesmie byť v politike. V Rakúsku, o ktoré sa vo svojich vyjadreniach rád opiera pán Danko by aj strana SMER – SD po toľkých korupčných škandáloch, keď nominanti tejto strany balia milióny do alobalov, kradnú v zdravotníctve a robia iné zbojničiny, by nenašla na spoluprácu nikoho a venovali by sa jej patričné orgány. Všetci tí, ktorí tu po určite nie demokratických a čestných voľbách kujete pikle, nespomínate jeden veľmi dôležitý a zásadný fakt, ktorým bola volebná účasť.  Už Exit poll naznačil účasť cez 70% a počas volebného dňa sme zo  všetkých strán  počúvali slová o rekordnej účasti, pričom deklarovaná konečná účasť nakoniec neprekročila ani 60%.  Čo páni politici, ktorí máte plné ústa štandardu, je aj taká skutočnosť štandardná v Rakúsku? Kde zmizli voliči, koho volili, prečo to dlhé spočítavanie? Máte právo vôbec zostavovať vládu, máte právo niekoho poučovať o morálke a hovoriť o charaktere? Na akú úroveň staviate Slovensko a jeho občanov?

       Ak  je Vám to jedno a je pre Vás dôležitejšie vlastné ego, beztrestnosť pre zlodejov a ďalej chcete amputovať duch Slovenska, tak všetci vyjdite na terasu krčmy a po vzore predsedu štandardnej politickej strany pána Jana Slotu, urobte to isté!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Rezník z TASR by bol v RTVS pre poslancov schodnejší než Mika

Bývalá šéfka Markízy Zuzana Ťapáková sa po kauze Evka ako kandidátka na riaditeľku RTVS už nespomína.

KULTÚRA

Tajná služba si objednala vraždu. Na film Únos bolo treba odvahu

Politické trilery u nás nevznikajú.

ŠPORT

Spieva si Marleyho, dá si pivo. Ako Sagan trénoval v horách

Sagan sa pripravoval inak ako súperi.


Už ste čítali?