Pán Danko, ešte močiť z terasy a ste náš!

Autor: Stanislav Martinčko | 14.3.2016 o 12:55 | Karma článku: 13,62 | Prečítané:  2652x

       Ak by si niekto zo Slovákov myslel, že povolebný vývoj je o občanoch, tak je na omyle, celé to odporné povolebné divadlo je o tom, aby nové metly nezačali zametať pekne od vrchu, tak ako sa to deje teraz v Rumunsku.

       Ak hovoríme v tomto politickom bahne o víťazoch, tak jeden z víťazov volieb je Piťo, lebo ten dokázal bez toho, aby mal s voľbami niečo spoločné, vplývať na vytváranie mienky o politikoch a zostavovať vládu, že súčasný minister vnútra pri jeho mene, že sa sním stretol vypleštil oči až tak, že si netrúfame povedať či to bolo z radosti, alebo zo strachu. Po Piťovi je ďalší víťaz volieb pán Danko, lebo jeho 8% ho naštartovali do nebývalých výšok a v jednom kuse blúzni o štandardných stranách a štruktúrach. V tomto blúznení zabúda, že jeho slávna štandardná strana a jeho slávna štruktúra sa váľa nahá s chlapmi v posteli, hajlujú a bohviečo ešte stvárajú. Tento blúzniaci pán zabúda  na jednu vec, ak aj hovorí o tom, že na západe je bežná situácia, keď vládu poskladajú ľaví i praví, tak na tom západe vážený pán Danko je štandardné aj to, že politik, ktorý nevie slušným a štandardným spôsobom vysvetliť, ako to bolo v skutočnosti s Lesostavom Revúca, je z politiky štandardným spôsobom vypoklonkovaný a nemal by už šancu poučovať, kto smie a kto nesmie byť v politike. V Rakúsku, o ktoré sa vo svojich vyjadreniach rád opiera pán Danko by aj strana SMER – SD po toľkých korupčných škandáloch, keď nominanti tejto strany balia milióny do alobalov, kradnú v zdravotníctve a robia iné zbojničiny, by nenašla na spoluprácu nikoho a venovali by sa jej patričné orgány. Všetci tí, ktorí tu po určite nie demokratických a čestných voľbách kujete pikle, nespomínate jeden veľmi dôležitý a zásadný fakt, ktorým bola volebná účasť.  Už Exit poll naznačil účasť cez 70% a počas volebného dňa sme zo  všetkých strán  počúvali slová o rekordnej účasti, pričom deklarovaná konečná účasť nakoniec neprekročila ani 60%.  Čo páni politici, ktorí máte plné ústa štandardu, je aj taká skutočnosť štandardná v Rakúsku? Kde zmizli voliči, koho volili, prečo to dlhé spočítavanie? Máte právo vôbec zostavovať vládu, máte právo niekoho poučovať o morálke a hovoriť o charaktere? Na akú úroveň staviate Slovensko a jeho občanov?

       Ak  je Vám to jedno a je pre Vás dôležitejšie vlastné ego, beztrestnosť pre zlodejov a ďalej chcete amputovať duch Slovenska, tak všetci vyjdite na terasu krčmy a po vzore predsedu štandardnej politickej strany pána Jana Slotu, urobte to isté!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?