Béla- bácsi zo Šamorína, už stepuje pred Bonaparte!

Autor: Stanislav Martinčko | 10.12.2015 o 13:49 | Karma článku: 11,07 | Prečítané:  1065x

       Ak by pôsobili v slovenskej politike rovní muži a rovné ženy, tak by nebolo možné dlhé roky tolerovať systematické a beztrestné rabovanie verejných zdrojov.

Dnešní modrí a červení si navzájom tolerujú zlodejiny páchane na našom národe, vedia jeden o druhom dostatočne veľa na to, aby boli navzájom vydierateľní, preto pred kamerami, či rozhlasovými mikrofónmi  hrajú divadlo, po maďarsky  színház, v nádeji, že im to všetko doslova zjeme a uveríme im, že len štandardné politické strany, za ktoré sa pasujú, sú určené na to, aby vládli Slovensku, že len oni sú schopní zaručiť pre každého právo a spravodlivosť. Namiesto zaručenia práva a spravodlivosti na nej spolu tancujú raz odzemok, raz čardáš a pri tom tanci  na seba úlisne žmurkajú, tu i tam si naoko podložia nožičky, ale len tak, aby sa nikto neudrel. Keď sa zapnú televízne kamery, pred ktorými sedia starostlivo vybraní diskutéri, ktorých  jedinou úlohou je spoľahlivo zahrať divadlo podľa pripraveného scenára sa navzájom škrabkajú pod bruškom, ak sa redaktor opováži odbočiť zo scenára, tak je okamžite zahriaknutý a hneď si uvedomí, koho chleba je. Občania nevychádzajú z údivu, že pri toľkých škandáloch, ktoré sprevádzajú politický život štandardných strán, pri brutálnom rozkrádaní našich spoločných peňazí, pri tak veľkej nespravodlivosti, sa v týchto divadelných, televíznych či rozhlasových cirkusoch, nikdy nič konkrétne nedozvie, nikdy sa nedozvie o zlodejoch, ktorí pod rúškom zákonov odhlasovaných  poslušnými palcovými poslancami rabujú naše verejné zdroje a po vypnutí kamier sa nám môžu vysmievať a pobrať sa za svojimi kšeftami. Slovensko je korupčná krajina, kradne sa očividne a na všetkom bez hanby, ľudia nemajú pomaly čo do úst a nikto sa tým netrápi, nikoho to nezaujíma. Heslo ruka, ruku myje je úplnou samozrejmosťou, preto sa na Slovensku ešte nestalo, aby niekto mocný skončil tam, kam patrí. Ak aj niekto očividne kradne, tak sa zvyčajne vykopne ešte vyššie na lepšie a teplejšie miestečko, kde si môže spokojne užívať nadobudnutý benefit. Aj dnešná kompa, o ktorej sa bude diskutovať v NR SR bude mať ten istý scenár, ako doteraz,  veď keby sa na Slovensku hneď ukradla aj lietadlová loď, tak sa nič nestane a koho by mala trápiť  nejaká smiešna kompa za pár desiatok miliónov EUR?  Našich mocných v zlodejstvách chráni, nie len dupot utečencov zo Sýrie, ale aj Béla – bácsi zo Šamorína, ktorý už teraz nervózne stepuje pred vilou Bonaparte v Bratislave, v rukách mocne stíska obedár s chutným maďarským perkeltom a tak sa zavďačil jednému z nájomníkov tejto luxusnej vily, aby ho zobral na rybačku niekde na Dunaj a možno aj tam, kde premáva podľa ceny nie kompa, ale doslova Titanic a vo vode plávajú samé zlaté rybky.

        Nevoľme štandardné strany ak chceme zmenu a výmenu!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?