Červené petície za Paškovcov!!

Autor: Stanislav Martinčko | 2.12.2015 o 14:43 | (upravené 3.12.2015 o 9:06) Karma článku: 15,64 | Prečítané:  2109x

       Nemuseli sme až tak dlho čakať, kým sa na Slovensko vrátia praktiky totalitného štátu, známeho ešte z 50-tych rokov, keď po celom bývalom Československu režim organizoval množstvo petícii pracujúceho ľudu.

Medzi množstvom pracujúcich petície podpisovali aj dojičky, ktoré úspešne žiadali mimo iných i smrť Milady Horákovej. Petíciu, ktorú organizujú pracujúci v Bytovom podniku mesta Košíc za to, aby pouličný bitkár p. Paška bol znova vrátený na svoju funkciu, má všetky znaky dojičiek a tak celý podnik vyzerá, ako potiahnutý červeným súknom. Čoskoro sa iste dozvieme, že primátor Raši si cti mienku občanov a neostáva mu nič iné, ako v tomto prípade petíciu rešpektovať a p. Pašku vrátiť späť na teplé miesto. Sme preto plní očakávania, že kedy po vzore bytárov, začnú organizovať podobnú petíciu za ďalšieho pouličného bitkára aj pacienti, zamestnanci a náhodní okoloidúci nemocnice L. Pasteura, ktorá určite nenechá chladným celé vedenie a tí namiesto zlepšovania zdravotnej starostlivosti o pacientov, kde niektoré oddelenia pamätajú roky Márie – Terézie sa budú venovať znovuvrátenia ďalšieho p. Pašku do funkcie. Čo tam potom, že niektoré oddelenia pamätajúce Máriu – Teréziu sú nedôstojné pre liečbu a na pacientov a ich príbuzných pôsobia nesmierne skľučujúco a sú skutočnou hanbou nášho zdravotníctva, preto sa mnohí pýtajú, kde miznú tie miliardy, ktoré tam prúdia.  A čo naša polícia? Aj tam pracoval jeden z pouličných bitkárov. Určite ani ona nebude chcieť byť bokom a možno spustí po vzore tých dvoch aj tretiu petíciu, za navrátenie pouličného bitkára na svoje miesto, k tomu sa pripojí celý košický policajný zbor a nie len oni, ale aj noví regrúti budú mať, ako jednu z podmienok prijatia do radov polície,  podpísanie petície za p. Pašku. Kto tieto petície z okolia pouličných bitkárov nepodpíše, bude sa musieť mať v budúcnosti na pozore. Ale aby petícii nebolo dosť, tak do tej ďalšej, v poradí už štvrtej, sa budú môcť zapojiť nie len pracujúci, ale i dojičky z celého Slovenska a tá bude o tom, aby sa aj ujo Paľo vrátil do svojej funkcie, lebo len on vedel dať dôstojnosť nášmu parlamentu, lebo len on sa vyznamenal a  mal odvahu pomenovať veci pravým menom, vetou – Vyhraj voľby, môžeš všetko!!! Táto dnes už legendárna veta doslova naštartovala našich mocných, opojila ich mocou tak, že začali dojiť a nie ako tie dojičky kravy, ale neskutočným spôsobom našu krajinu, až tak, že jej idú odtrhnúť vemená.

       Smotanu si nechávajú pre seba a ľuďom pre ktorých robia  a ktorých chránia kašlú na hlavu!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?