Dopadne Kuffová mafiánska starenka z Pavľan tak, ako starček z Plavča?

Autor: Stanislav Martinčko | 26.11.2015 o 13:35 | Karma článku: 9,75 | Prečítané:  1609x

        Nikto na tomto svete nemôže pochybovať, že by slovenská spravodlivosť nedobehla každého hriešnika, každého, kto poruší naše zákony.

        O tom, ako to v skutočnosti je, nás presviedča skoro dennodenne, bohužiaľ tak, že sú občania Slovenska rozdelení na takých, ktorí sú nedotknuteľní a tí si môžu robiť čo chcú, pre týchto je zákon len obyčajný zdrap papiera, lebo ich politické krytie cez políciu, prokuratúru a súdy je také, že akékoľvek veľké zlodejstvo je zdôvodňované tak, že zlodej kradne na Slovensku podľa zákona. Myslíme si, že aj prípad alobalového kráľa zo SMERU - SD, by v takom Rakúsku, Švajčiarsku mal veľmi rýchly koniec a aj strana v tom zapletená, by mala existenčné problémy a len ťažko by sa mohla podieľať na moci. Občania sú balamutení reformami súdov, polície a prokuratúry a ako aj vidíme v prípade Š. Harabina, ktorý už nie je na čele Najvyššieho súdu, súdy si naďalej súdia podľa starého scenára, naďalej tam prekvitá korupcia, rozsudky v mene republiky majú nádych rozsudkov v mene peňazí a korupcie. To, že pred zákonom by mal byť každý rovný, na Slovensku už dávno neplatí. Preto sa môže stať, že 80-ročný starček z Plavča je riadne našimi súdmi odsúdený pre 5 EUR a korupcia, do ktorej sú zapletení naši mocní, kde sa korumpuje s miliónmi je súdmi, prokuratúrou a políciou veľkoryso prehliadaná. Prečo asi??? Na to si musíme každý dať vlastnú odpoveď. Ale starček z Plavča a jeho 5 EUR zrejme nebude v tomto našom smutne spravodlivom Slovensku osamotený, lebo na obzore je nový prípad 79 – ročnej starenky z východu, ktorá nebojácne vylepila facku poslancovi NR SR, ktorý robil neplechu na jej pozemku, za čo na ňu ctený poslanec podal trestné oznámenie a označil ju za mafiánku. Po týchto skúsenostiach to vyzerá tak, že z našich dôchodcov sa stávajú, po vzore tety Anky zhodou okolnosti tiež z východu, na staré kolená milionári a podľa poslanca Kuffu sú už aj na čele COSA NOSTRY. Ktovie koľko trestných oznámení by tu už bolo, keby podobné starenky boli zvážane v autobusoch na oslavy MDŽ SMER-SD, alebo teraz na mítingy do kultúrnych domov, ktoré  by si začali vybavovať účty za svoj ťažký život a biedne dôchodky s našimi mocnými ručne – stručne.    

         Mnohé zo žien, ktoré sa na tie oslavy nedostanú, by na to mali aj dôvod a nie jedna by sa nad mítingovými klamstvami  nestačila prežehnávať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?