Bozky nie len ženám na MDŽ, ale už aj dôchodkyniam!!

Autor: Stanislav Martinčko | 21.10.2015 o 14:25 | Karma článku: 12,90 | Prečítané:  973x

     „Najradšej by som zišiel medzi Vás a všetky Vás vyobjímal a vybozkával“. Takto sa nejako prihováral ženám počas osláv MDŽ premiér Fico,

keď sa so svojimi spolustraníkmi snažil nahradiť estrádnych umelcov rozprávaním polooplzlých vtipov. Aj nedávne stretnutie s dôchodcami, pozvážanými možno z celého Slovenska začal R. Fico osvedčeným receptom o bozkoch dôchodkyniam a stískaním rúk dôchodcom. Tieto stretnutia  sa nesú v podobnom oslavnom duchu, s pripomínaním, čo všetko vládna strana robí pre ženy a dôchodcov.  Nezabúda im pripomenúť cestovanie vlakmi zadarmo, ale zabudne im pripomenúť, že to nie je až tak zadarmo, lebo účet za ich vozenie zaplatia ich synovia a vnuci, ktorých štát zderie za to, že pracujú. Slávnostné ovzdušie nedovoľuje spomenúť tisíce iných dôchodcov, ktorí sa ak chcú povoziť na vláčiku, tak musia za vláčikmi precestovať polovicu dôchodku, ktorý im ostane po zaplatení nutných životných nákladov a už vôbec sa pri týchto slávnostiach nechvália tým, ako Kaliňakovi policajti krútia krkom útlej žene. Nespomínajú sa tisíce chorých dôchodcov, ktorí sú vyháňaní z nemocníc, len preto, že nemocnica na nich nezarába a ak nemajú príbuzných, sú vydaní na pospas nášmu nefungujúcemu systému, o čom svedčí posteľový protest pre Úradom vlády. Možno tisíce našich dôchodcov vinou toho, že nemajú dostatok peňazí na lieky, alebo sa im nedostáva riadna zdravotná starostlivosť sa oveľa skôr, ako by mali, poberajú na druhý svet a tak sa stávajú pre náš zdravotný systém ideálnymi pacientmi, lebo starostlivosť o nich  preberajú anjeli.  Je smutné, keď vidíme našich dôchodcov, ako sa dajú balamutiť tými, ktorí sú zodpovední za to, že nežijú dôstojnú starobu, že o živote, aký majú dôchodcovia v Rakúsku môžu iba snívať.

      Za to, že sa naši dôchodcovia voči svojmu životu, voči vláde nevedia postaviť a hlasno ozvať, je im vládna moc vďačná, preto ich na takých stretnutiach balamuti, aby sa jedného dňa naši dôchodcovia nezomkli a zobrali do vybozkávaných rúk dáždniky a do podaných rúk bakule a riadne pohrozili tým, ktorí ich neprestajne balamutia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?