Splnenie sľubov istôt – teta Anka na bilbordoch SMERU - SD?

Autor: Stanislav Martinčko | 30.9.2015 o 14:47 | Karma článku: 12,90 | Prečítané:  1257x

     Ak sa našli pochybovači, ktorí neverili, že SMER-SD to s istotami pre ľudí myslí vážne,  ich z týchto pochybnosti vyvedie teta Anka a istoty, ktoré, ako hovoril niekedy klasik – Si zarobila čestnou a poctivou prácou!!- .

      Je pravda, že dôchodcovia môžu cez sociálny balíček cestovať po Slovensku s prázdnymi vreckami vlakmi zadarmo, ale sú aj takí, ktorí si môžu dopriať  cestovanie vo vlakoch, ktoré si kúpia aj s vozňami. V takomto vlaku cestovať, aj s vlastným vozňom si podľa medializovaných aktivít môže dopriať dôchodkyňa  z Družstevnej pri Hornáde. Splnenie istôt z predvolebných bilbordov tety, by nemalo nechať chladným volebného mága pána Maďariča a využiť potenciál, ktorý sa skrýva v tete a  dať ju na obdiv celému Slovensku, ako produkt splnených istôt. Preto by sa teta mala aj s volebným  mágom vybrať k fotografovi, aby bol priestor na vybratie tej najpresvedčivejšej fotografie, aby ľudia mali chuť aj v nasledujúcich voľbách voliť istoty.  Teta môže byť právom hrdá, že nie je odkázaná na sociálne balíčky, lebo zrejme svojou čestnou a poctivou prácou nazhŕňala toľko, že balíčky môže sama rozdávať.  To, že teta všetko dosiahla poctivou prácou nemôže nikto spochybňovať, nakoľko už niekoľko rokov pôsobila  v zdravotníctve, v ktorom našli mnohí Zem zasľúbenú, mnohí zistili, že nie diamantové bane niekde v Juhoafrickej republike, ale naše zdravotníctvo je zlatou i diamantovou baňou spolu. Všetci tí, ktorí si myslia, že v našom zdravotníctve chýbajú peniaze na platy sestier, lekárov, na to, aby sa do nemocníc nechodilo umierať, ale liečiť, ktorí si myslia, že naši pacienti by sa mohli dočkať lepších a lacnejších liekov, aby ich v nemocniciach čakala ľudská strava a nie raz aj ľudský prístup, všetci tí, ktorí si myslia, že je peňazí v zdravotníctve dostatok, len musia prísť iní ľudia s víziou zmeny systému, ktorý nedovolí mocným nominantom so straníckymi knižkami rabovať naše zdravie.

     Všetci tí musia, ale počkať, lebo nevieme, koľko tetiek stojí ešte v rade, aby si splnili istoty!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?