Pán premiér, prečo sa nesúdite s EÚ aj pre naše nízke platy a dôchodky??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.9.2015 o 14:45 | Karma článku: 12,09 | Prečítané:  1363x

      Ak by v Európe nezúrila migračná kríza, kedy Európu zaplavujú státisíce utečencov, medzi ktorými sú aj takí, pred ktorými treba radšej utekať a mnohí zabúdajú, kde predtým bývali, alebo ako sa volajú.

      Je obrovskou nezodpovednosťou celej elity EÚ, že už vtedy, keď sa do Talianska valili lode a loďky zo Severnej Afriky, tak sa na to zhovievavo  dívali, alebo nevenovali tomu dostatočnú pozornosť, vrátane vlády SR, bolo to všetkým jedno! Teraz, keď prúdy utečencov nemajú konca – kraja, tak sa chytajú za hlavy a nikto nevie ponúknuť vhodné riešenie, lebo zrejme v tejto chvíli ani neexituje. Prijaté kvóty prihrali na smeč nášmu premiérovi, ktorý kvóty využil, na akože svoj záujem o našich občanov. Je samozrejme, že žaloba na Európsku komisiu je len kvótové divadlo pre nás. Keby nebolo referendum v Gabčíkove, tak by sme dnes nevedeli, že sa môžeme súdiť s EÚ, preto ak sa môžeme súdiť o kvóty, tak prečo by sme sa nemohli súdiť plným právom s EÚ aj o to, že máme na Slovensku nízke platy i dôchodky, najmä preto, že naše ceny benzínu, elektriny, potravín sú v porovnateľné v rámci celej EÚ. O tom, že podmienky  na začiatku nášho vstupu do EÚ neboli vyrokované len v náš prospech, môžu dosvedčiť naši poľnohospodári a naši občania mohli mať pocit, že máme iné žalúdky, ako iní.  Stačí porovnať  Coca – colu kúpenú u nás a kúpenú v Nemecku. Naša elita namiesto toho, aby na zodpovedné funkcie nominovala schopných ľudí, ktorí by  našu krajinu viedli zákonným a transparentným spôsobom, nominujú ľudí so straníckymi legitimáciami a tí potom vyrábajú množstvo súdnych sporov. Súdne spory stoja našu krajinu nekresťanské peniaze, premiér sa súdi pre karikatúru, sudcovia pre Bonano, firmy pre neférovú súťaž atď.  Korunu všetkým súdnym sporom nasadil nedávno minister Richter, ktorý odkázal rodičom, ktorí nie sú spokojní s liečbou svojich onkologických detí,  nech sa súdia!! Rozum ostáva stáť!!! Na Slovensku sa na predvolebný boj začína čoraz viac využívať migračná kríza a ktovie,  čo bude ďalej, najmä, ak sa naši núdzni občania dozvedia, že migranti okrem stravy a ubytovania dostanú na hlavu avizovaných 670 EUR mesačne. Vysúdi pán premiér na EÚ, aby aj naši ľudia odkázaní na dávky a dôchodky dostavali takú istú sumu a nie ako doteraz 60 eurovú dávku, či pár desiatok EUR dôchodku??

       Ešte, že včera sa stal Peťo Sagan Majstrom sveta, dúfajme, že nebude bicyklovať na predvolebných mítingoch.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?