Pán premiér, nebojte sa utečencov, na Slovensko sa neuteká, zo Slovenska sa uteká!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 24.9.2015 o 14:58 | Karma článku: 11,96 | Prečítané:  1461x

    Súčasný postoj slovenskej elity k EÚ a ku kvótam pripomína vzpínajúceho koníka, ktorého poznáme z kapoty  Ferrari, ten však skrýva pod kapotou stovky koni, ktoré tieto auta radia k najrýchlejším na svete.

     Naše politické špičky majú tiež pod sebou kone, ale tie sú vo väčšine prípadoch biele, cez ktoré miznú veľkou rýchlosťou eurá vo vreckách majiteľov bielych koní. Referendum v Gabčíkove našich mocných veľmi vystrašilo, preto sa v otázke migračnej krízy stavajú na zadné a neuvedomujú si, že podobným spôsobom by sa mohla zachovať aj EU a niektoré štáty, prijatím takých opatrení, že našich ľudí, ktorí boli zo Slovenska vyhnaní za prácou do vyspelej Európy, nazve ekonomickými migrantmi a pošle ich domov na Slovensko. Podľa odhadov je týchto našich ľudí, ktorí pracujú v západnej Európe niekoľko stotisíc. Kvóty aj ich prijatie väčšinou je zakotvené v Lisabonskej zmluve, ktorú podporili aj tí, ktorí sú teraz proti.  Strašenie premiéra o 4000 bojovníkov, ktorí sú údajne v Európe nie je namieste, lebo ak ich vedeli spočítať, tak potom určite vedia, kto sú, ako sa volajú, kde sa pohybujú a nemal by byť problém ich pochytať a poslať tam odkiaľ prišli, tým zabezpečiť bezpečnosť našich ľudí. Myslíme si, že premiér by mal riadne vážiť slová nie len vo vzťahu k nám, ale aj vo vzťahu k EU a úzko stranícky záujem spojený s voľbami nenadraďovať  nad záujem Slovenska. Do tejto hry sa nechal zatiahnuť aj parlament, ktorý sa mnoho ráz nezdráhal prijať zákony proti vlastným občanom, kašle na to ako nefunguje právo, pozerá sa ako ním prijaté zákony pomáhajú rabovať chudobných ľudí exekútorskými hordami. Stavajú sa proti kvótam napriek tomu, že u nás nechce ostať ani jeden utečenec a namiesto odmietania kvót  by sa mali hanbiť za to, že sú predstavitelia štátu, z ktorého sa vyháňajú vlastní občania a až 70% mladých ľudí chce radšej žiť mimo krajinu a nechcú ostať u nás žiť ani utečenci z vojnovej Sýrie. V súvislosti s migrantmi a strach z nich môže byť aj fakt, že ak sa státisíce našich občanov dozvedia, že migranti majú trikrát na deň stravu, bývanie zadarmo a vreckové, budú sa dožadovať toho istého aj státisíce našich núdznych,  poskytne im štát tie isté výhody?? Preto, sa naša elita chce problému migrantov zbaviť, aby nemusela riešiť problémy našich vlastných občanov.  R. Fico toho narozprával viac než dosť, o jednej zdravotnej poisťovni, diaľnice z BA do KE, o roku 2014 kedy nebude v politike, o vláde bez škandálov.

     O bojovníkoch a migrantoch rozpráva a vie veľmi veľa, ale prečo nevie nič o tete Anke je veľkou záhadou!!  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?