Každý máme svojho Chmelára (SEN)!!

Autor: Stanislav Martinčko | 27.7.2015 o 14:53 | Karma článku: 9,81 | Prečítané:  1779x

      Ak by v tomto období tak rástli huby, ako vznikajú nové strany, hubári by mali z toľkej úrody húb veľkú radosť, tak ako ju majú jednotlivci, ktorí zakladajú nové strany v duchu hesla – Strán a predsedov nikdy nie je dosť!-

       Volič je z toľkých strán celkom zmetený a ťažko sa medzi nimi orientuje, lebo každá sľubuje občanom raj na zemi, jedna z nich dokonca aj sníva. Vznik celej plejády nových strán nie je len tak, na vine sú predovšetkým strany, ktoré si hovoria štandardné a medzi ich najväčší štandard patrí, že politiku nepokladajú za službu občanom, ale politiku a funkcie v nej pokladajú za cestu ku kšeftom a vlastnému obohateniu bez akejkoľvek zodpovednosti za činy  a zlodejiny, ktoré ich počas funkčného obdobia sprevádzajú. Politika na Slovensku je totiž bezbrehý biznis pre politikov, bezbrehé plytvanie  a okrádanie vlastných občanov. Nikto sa nemôže hnevať za to, ak povieme, že sme národ baranov, ktorý ako keby nemal vlastnú hrdosť, ktorému stačí k životu pár žvancov a nezáleží mu akú krajinu zanechá svojim potomkom. Ako keby tá dávna poroba slovenského národa v nás stále driemala a v súčasnosti márne čakáme na nového Jánošíka, ktorý by nám rozhodil pár drobných. Novodobí zbojníci totiž rabujú na rozdiel od svojich predchodcov na chudobnom ľude, ktorému rozhadzujú nie dukáty, ale ohlodané kosti, zvané tiež sociálne balíčky. Novodobí zbojníci sú takí smelí, že sa neboja a nehanbia rabovať ešte aj na tom, čo má človek najcennejšie a to je naše zdravie. Na rozdiel od čias Jánošíka, kedy zbojníkov pochytali a uväznili, novodobí zbojníci sú na tom oveľa lepšie, tým  žiadne žaláre nehrozia. Slovensko si zaslúži mať lepší a dôstojnejší život, preto sa občania s nádejou pozerajú, či náhodou v tých nových stranách nenájdu konečne človeka, ktorý ich nesklame, ktorý nebude taký, ako všetci doteraz, ktorí  slovenský národ nehanebne  oklamali. Všetci snívame sen o lepšom živote, snívame o tom, že politika bude konečne pre nás občanov. Ak pán rektor Chmelár založil Hnutie SEN, tak všetci môžeme povedať, že každý máme v sebe Chmelára.

     Zobudí sa Slovensko niekedy zo svojho sna??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?