Slovensko, musíme si dávať pozor aj komu ideme na svadbu za svedka??

Autor: Stanislav Martinčko | 16.7.2015 o 14:13 | Karma článku: 11,46 | Prečítané:  2301x

Slováci, ktorí žijú v Rakúsku, Švajčiarsku, alebo Nemecku sa musia chytať za hlavy, ak sa dozvedia s čím vyrukoval R. Fico na včerajšej tlačovej besede, ktorú poplatné slovenské média náležite spropagovali, mysliac si pri tom,

že sme tu na Slovensku všetci blázni, či poloblázni!

     Ťažko uveriteľným spôsobom sa snaží zbaviť zodpovednosti R. Fico za to, že Slovensko nie je právny štát, že on a jeho vláda nesú hlavnú zodpovednosť za to, ako na Slovensku fungujú súdy, a v akom stave je vymožiteľnosť práva, že súdy sa doteraz nezbavili sudcov, ktorí sú skorumpovaní až tak, že vynesú rozsudok podľa toho, kto dá viac!! Na súdoch sú dotaz zabetónovaní sudcovia, ktorí poctivo slúžili totalitnému režimu a slúžia aj tomu dnešnému sociálnemu, ktorý je nie veľmi vzdialený totalite, že na našich súdoch funguje rodinkárstvo, klientelizmus a korupcia, ktorá má za následok aj vynesenie takého rozsudku, ako v prípade mesta Martin, alebo v minulosti kauze Tipos. Sú aj sudcovia čestní a morálni, ale tí sú zo sudcovského stavu vypudení, alebo sa im navalí od predsedov súdov toľko práce, že nestíhajú a tak sa potom radšej prispôsobia bežnému sudcovskému životu, kde želanie vyššie postaveného sudcu je nad zákonom. Kruté, ale aj také hlasy počuť z chodieb súdov. Výzva R. Fica R. Procházkovi, aby sa prihovoril u svojho spolužiaka, ktorému bol údajne aj svedkom na svadbe, aby neuplatňoval 8 miliónovú pohľadávku voči mestu Martin má však niekoľko otáznikov. Prečo sa premiér nezaujíma, ako mohla takáto pohľadávka vzniknúť, ktorá je podľa mesta Martin fiktívna, prečo a kto bol na začiatku? Ako sa premiér dozvedel, kto bol na svadbe za svedka majiteľovi pohľadávky pred 20 rokmi? To znovu žijeme, ako za komunizmu, že sa na nás špicľuje, ako za čias, keď nás sledovala ŠTB? Sme ešte krajina slobodná a demokratická?  Špicľujú sa aj jeho stranícki kolegovia? Špicľovalo sa aj na predsedu NR SR pána Pašku, ktorý po záhadnom telefonáte zbledol a odstúpil z funkcie? Čo všetko sa ešte do volieb dozvieme?

      Vláda láka naspäť na Slovensko ľudí, ktorí končia prestížne univerzity v zahraničí, aby prišli  pracovať na Slovensko a sľubuje im štedré dotácie.

      Myslíte si pán premiér, že peniaze sú všetko? Určite mnohí ostanú radšej tam, kde sú a nevrátia sa do krajiny, ktorá špicľuje ešte aj na svadbe!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?