Podpredseda Siete pán Hrnčiar má tiež rád pol na pol!!

Autor: Stanislav Martinčko | 15.7.2015 o 13:51 | Karma článku: 8,71 | Prečítané:  2057x

      Proletári všetkých krajín spojte sa! – bolo heslo komunistov, ktoré mali na titulke každé komunistické noviny.

      Ak bude mať politická strana Sieť svoje vlastné stranícke noviny, na titulke by sa mohla skvieť, dnes už legendárna veta zakladateľa strany Radoslava Procházku – Pol na pol! – je to svojím spôsobom veľmi šibalská veta, pod ktorou si môžete predstaviť čokoľvek na svete, čo sa dá deliť. Touto vetou sa nechal inšpirovať nielen pán predseda Siete, ale aj jej podpredseda a primátor Martina pán Hrnčiar, ktorý zmienené heslo šibalský upravil na svoj prospech. Pol na pol sa tento pán primátor z najslovenskejšieho mesta rozhodol zmeniť tak, že si zadovážil nehnuteľnosť nie len na Slovensku, ale aj za veľkou mlákou a to nie hocikde, ale v raji amerických boháčov, na Floride. Heslá z bilbordov, kde sa on ukazuje a poukazuje na to, ako strane Sieť a osobne jemu záleží na Slovensku a jeho občanov vyzerajú s haciendou na Floride ako falošné. Falošné najmä v tom, že slovenský politik, ktorý má plné ústa občanov a Slovenska si nemá kupovať haciendy na Floride, najmä ak sám vidí, ako narastá chudoba na  Slovensku a koľkí jeho spoluobčania, vrátane dôchodcov živoria, koľko deti z chudobných rodín nemajú na poriadne oblečenie, koľkí nemajú na lieky, či dovolenku, koľkí žijú bez elektriny. Ak je stav krajiny taký, v akom sa nachádza Slovensko teraz, nemal by politik okázalo ukazovať spoluobčanom, že on je viac ako oni, že si môže dovoliť to, čo obyčajný Slovák nemá šancu dosiahnuť, aj keby sa roztrhal a nemá šancu sa na Floridu ani dostať a nie tam ešte aj kupovať nehnuteľnosti, ako poslanec a primátor Hrnčiar.

        Potom pre občana právom môže vystáť otázka, či politika na Slovensku a politici v nej sú na prospech len sebe, alebo na prospech nás všetkých. Na tieto otázky si musíme každý odpovedať sám!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?