Je SMER – SD zlepenec kšeftov??

Autor: Stanislav Martinčko | 7.7.2015 o 14:35 | Karma článku: 13,45 | Prečítané:  1812x

Pravicový zlepenec je výraz, ktorým R. Fico posmešne volal strany, ktoré tvorili vládu I. Radičovej a po ňom, to do bezvedomia opakovali všetci členovia, vtedy opozičnej strany, ktorí pachtili po moci, lebo zrejme už vtedy tušili,

aké nesmierne bohatstvo ich čaká a každý z nich si chcel omočiť svoj sociálny zobák.

       Teraz skoro po štyroch rokoch vládnutia štátostrany sa táto s nikým o koryto nemusí deliť.  Naši mocipáni z toho, čo sme svedkami, ako štát a na akých princípoch funguje vieme, že  nie všetci, ale drvivá väčšina držiteľov straníckych legitimácii si omočila zobák tak, že sú dnes patrične zazobaní a nájde sa medzi nimi aj skupina, ktorá má omočený nie len zobák, ale majú premočené celé šaty, ktoré sa môžu žmýkať. Pri takto namočených zobákoch sa ľahko zahodia za hlavu starosti, ktoré majú občania, ktorí nie raz musia v rukách otáčať každé euro, aby ako tak vyžili, či skôr prežili každý mesiac. Naši mocipáni sa nám potichu a niekedy priamo do oči vysmievajú a hovoria, aký sme hlúpy národ, keď sa uspokojíme s balíčkami a nežiadame si to, čo nám právom patrí. Občanom  Slovenska určite právom patrí slušný a dôstojný život, slušné zárobky a dôstojná staroba. Jednota, ktorou sa chvália dnešní mocipáni je zlepenec hodnôt, ktoré oni vyznávajú a to sú kšefty, ktoré sú podľa medializovaných informácii skoro na dennodennom poriadku. Ak je už tých kšeftov toľko, že občania hrozia výbuchom, tak príde R. Fico s teóriou sebareflexie, ktorá je taká veľká, že nepotrebuje kontrolu, národ mu to zje aj s navijakom a život ide ďalej po starom.  Že sociálne zobáky je potrebné permanentne namáčať, svedčia nové zistenia v Žilinskej štátnej nemocnici, ktorá aj napriek tomu, že verejnosť je citlivá na nákup predražených prístrojov, znova bez hanby kšeftujú s našim zdravím a s tými, ktorí by mali kšeftom zabrániť  sa delia o korisť.

       Tento kšeftársky zlepenec SMERU- SD bude mať raz svoj koniec a až  potom bude veselo, keď dnešní zlepenci začnú v nádeji na záchranu vlastnej kože rozprávať o lepidlách, ktoré ich držali spolu!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?