Má premiér i hokejový prezident rovnakú hodnotovú výbavu??

Autor: Stanislav Martinčko | 30.6.2015 o 14:34 | Karma článku: 14,39 | Prečítané:  1399x

Voľba hokejového prezidenta mala priniesť do slovenského hokejového života potrebnú zmenu a novú okysličenú krv, ktorá mala  niekedy hokejového obra, dnes krívajúceho, postaviť na zdravé nohy.

Slovenský hokej pomaly padá do  priepasti, ktorá sa volá B skupina, to vidia skoro všetci, ktorí majú radi hokej, všetci tí, ktorí s hokejom niečo prešli a odohrali  nie jeden zápas za naše farby. Bezprácne priživovanie sa hokejového zväzu na našich chlapcoch a ich nedávnych úspechoch, má za následok, že náš hokej upadá, zimné štadióny okrem malých výnimiek sú schátrané, nedokončené a na ligových zápasoch zväčša poloprázdne. Diváci sú najlepším ukazovateľom úrovne nášho hokeja a najmä tí, sa v drvivej väčšine postavili za pána Lintnera. Ale keď doterajší šéf Nemeček videl, akú má jeho protikandidát podporu, tak sa neštítil ani zákulisných intríg, sľubovania teplých flekov a možno aj kšeftov ľuďom, ktorí mu z vďaky dajú svoj hlas. Podľa agentúrnych správ sa medzi prvých gratulantov zaradil aj premiér Fico, ktorý používa rovnaké metódy na udržanie svojej moci, svojich verných odmeňuje flekmi, kšeftami a tak si ich zaväzuje k poslušnosti a tí potom bez reptania odhlasujú, čo sa im prikáže.  Ani jedných, ani druhých však netrápi, čo bude s hokejom a čo bude s občanmi. Kým na hokejovom zväze to bude ďalej veľká neúcta k mnohým skvelým hráčom, ktorí ak nemali počas kariéry šťastie, tak sú z nich chudobní dôchodcovia, po ktorých pomaly ani pes neštekne, napriek tomu, že hokeju obetovali nie raz aj zdravie a svojou hrou prinášali radosť  tisícom fanúšikom. V lige hrali stovky hokejistov, ktorí dnes obchádzajú štadióny, lebo ich dnu nepustia, nemajú  v hľadisku vyhradené svoje bezplatné miesta a o ich skúsenosti nemá nik záujem. To tak mali dopadnúť bývalí hokejisti?! Podobne aj v politike. Vládnu nám stranícke legitimácie a nie schopní, ale schopnosť kšeftov, nie gazdovať, ale rozhadzovať a zadlžovať, nie počúvať občanov, ale ich odpočúvať. Krajina sa uberá smerom, kde hodnoty, ako morálka, či charakter sú druhoradé a víťazí amorálnosť a bezcharakternosť v hokeji, či v politike.

        Aj preto si pre spoločné hodnotové výbavy  rozumie premiér a hokejový prezident!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?