Veselé paničky (kaderníčky) Windsorské (Prešovské)!!

Autor: Stanislav Martinčko | 29.6.2015 o 12:54 | Karma článku: 11,53 | Prečítané:  1780x

       Už nie len Ladislav Mňačko, ale aj William Shakespeare by nachádzali námety na svoje romány, či divadelné hry v radoch našej mocnej štátostrany s názvom SMER-SD.

       Skúsenosti, ktoré majú mnohí občania i podnikatelia Slovenska s tým, ako títo členovia a nimi vedené štátne orgány spravujú našu krajinu, tak by bolo už načase, aby zodpovední porozmýšľali nad zmenou názvu strany na SMER - SB (sociálna banda). Drzosť týchto neobmedzených pánov Slovenska, ktorí na svoju beztrestnosť majú podporu polície, súdov i prokuratúry im dovoľuje najmä to, že vidia v nás blbcov, ktorí máme strach sa ozvať, preto si s nami robia čo chcú.  Aj keď sú nie raz neschopní, nie len odborne, ale ani morálne zastávať zodpovedné funkcie, ich stranícka legitimácia je bránou do funkcie bez ohľadu, či na to majú. Je odveká pravda, že ryba smrdí od hlavy, tak je to aj v slovenskej politike a v SMERE –SD je to čoraz vypuklejšie. Ak títo členovia vidia svojho predsedu v médiách, ako sa bozkáva s mladou ženou v aute, tak aj im sa zažiada mať frajerky, ale sú natoľko opantaní svojou mocou, že si dovoľujú na nás blbcov, aby sme sa im na tieto radovánky aj poskladali. Premiér sa rád chvastá, akí sú vo vnútri strany stabilní a jednotní. Veď akoby nemali byť? Celá tá jednotnosť je postavená na kšeftoch a frajerkách, každý, na každého niečo vie, sú všelijako finančne popreviazaní so sociálnymi oligarchami, preto doteraz neprijali ani jeden razantný zákon, ktorý by vylúčil zo štátnych zákaziek schránky, či, aby štát nerobil kšefty s firmami, ktorých majitelia sú z celého sveta, ktorí sú v skutočnosti oni sami, len sa skrývajú v krajine, ktorej zákony využívajú vo svoj prospech.  

       Sebareflexia, ktorá je podľa slov premiéra taká vysoká, že nepotrebuje kontrolu, je obyčajné táranie, lebo každý člen vie, že keby sa na niečo prišlo, tak strana sa postará o to, aby blahobytný život pokračoval ďalej. Príkladov z takej sebareflexie je celá hromada,  ale pre pamäť spomenieme  ministra Kašického, ktorého obíjanie cencúľov poslalo do Bruselu, kam chcela dostať v dôvernom rozhovore, ktorý zachytili mikrofóny  pani Tomanova svojho známeho, Komjatice a pán Jahnátek, minister Pavlis a upratovačky, pán Paška a Medical, s ktorým nemá nič spoločné a mnoho ďalších. Nesmieme zabúdať ani na veselé smerácke paničky a ich letecké výlety, pani Zmajkovičová s CT a najnovšie zistenia novinárov sú priam ohurujúce, keď veselá kaderníčka z Prešova radí okrem účesov dámam, aj deviatim 9 poslancom vládnej strany v zahraničnej politike a za obidve rady berie peniaze.

       Ťažko povedať, kto a čo zastaví tie pľúvance, ktoré nám blbcom  adresujú poslanci za SMER – SD.  Nie je Vám hanba??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?