Kali, Fico: My môžeme všetko!! Aj strieľať, či kopať do každého - zvyknite si!!

Autor: Stanislav Martinčko | 24.6.2015 o 13:28 | Karma článku: 16,61 | Prečítané:  2470x

      Ešte skoro skôr, ako vyjadrenie k výtržnostiam sa policajný minister a premiér vyjadrili smerom k policajtom a niekoľko z nich, ktorí zasahovali v Bratislave, odmenili medailami, či peniazmi.

      Video, kde ťažkoodenci kopú na zemi do údajného neonacistu komentujú Kali a premiér Fico rovnako a to tak, že je to štandardný postup polície. Nejdeme sa vôbec zaoberať, či to bol neonacista a prečo ho na tej zemi kopali aj vtedy, keď bolo zrejme, že nekladie žiadny odpor. Skôr sa zamyslíme nad tým, či by premiér a Kali expresne odmeňovali zasahujúcich policajtov aj vtedy, ak by to kopanie policajtov bolo namierené na nejakého vysokopostaveného funkcionára SMERU, alebo nebodaj syna premiéra, či brata Kaliho. Slovo neonacista a jeho skutočný význam, že kto to je a čo taký človek robí, akej ideológii verí, nič nehovorí značnej časti Slovákov a mnohí ani nepoznajú skutočný význam slova neonacista. Je chvályhodné, že polícia pod vedením SMERU-SD expresne rýchlo v dave na ulici rozoznáva, či niektorý občan je neonacista, alebo nie je, ale aj ak je, nič by nemalo polícii dovoliť kopať si s ťažkými a možno ešte ťažšími bagančami, aké zvyknú nosiť neonacisti do človeka, ktorý leží bezmocne na zemi, lebo ak niečo urobil, tak ho má potrestať súd a nie polícia.  Že polícia vie expresne rýchlo rozoznať, kto je neonacista a kto nie, svedči aj príklad, kedy polícia už zďaleka zistila, že majitelia Váhostavu nie sú neonacisti, ale slušní občania, preto na nich nepoužili kopance, ale úctivo ich na polícii privítali a ponúkli malým občerstvením. Ak ten dokopaný človek bol neonacista, ktorého polícia expresne odhalila, tak prečo tak expresne neodhaľuje aj iné trestné činy, ako je korupcia, či rozkrádanie eurofondov, bezbrehé plytvanie a rozkrádanie štátnych peňazí všade, kde sa len pozriete?? Možno, keby polícia robila svoju prácu nie pod politickým vplyvom, kedy veľké kauzy zametá pod koberec a venuje sa  pre 5 EUR 80 ročnému starčekovi z Plavča, tak by nemuselo dochádzať k podobným výtržnostiam, akých sme boli svedkami minulú sobotu v Bratislave. Myslíme, že občania Slovenska si zaslúžia žiť v slušnej a slušnými ľuďmi spravovanej krajine a nie v krajine, ktorá má na čele ľudí, ktorí v kopancoch do ležiaceho človeka vidia štandardné správanie.

       Podľa nás je štandardné mať políciu, ktorá sa vie štandardným a civilizovaným spôsobom postarať o to, aby sa občania cítili bezpečne a nie tak, že môžu kedykoľvek očakávať na svojich chrbtoch policajne obušky aj vtedy, keď na to niet žiadny dôvod!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?