Sú aj extrémne chudobní Slováci extrémisti??

Autor: Stanislav Martinčko | 23.6.2015 o 14:11 | Karma článku: 12,46 | Prečítané:  1393x

       Sobotňajší protest v Bratislave, ktorý sa po skončení zvrhol do výtržnosti, znova postavil do pozoru politikov, ktorí si každý z nich snažil prihriať svoju polievočku.

       Na Slovensku je známou vecou, že zodpovední sa ako-tak zaujímajú o problémy občanov až vtedy, keď sa troška hlasnejšie ozvú, ale nazvať celý bratislavský protest, ako extrémistický je podobné, ako keby ste všetkých fanúšikov na futbale, keď tam vyčíňajú chuligáni  nazvali chuligánmi. Protest v Bratislave bol totiž hlavne o tom, že čoraz väčšia časť Slovenska začína byť nespokojná  s vývojom, akým sa uberá Slovensko. Slovensko sa zaujíma o utečencoch z Afriky, ale zodpovedných vôbec netrápi, že zo Slovenska doslova utekajú státisíce za dôstojnejším životom mimo vlasť. Našich politikov pohoršuje správanie bojovníkov islamského štátu, ktorí kladivami rozbíjajú tisícročné svetové kultúrne dedičstvo, ale nezaujíma ich, že na Slovensku aj bez islamských kladív chátra a ničí  sa kultúrne dedičstvo nášho národa, ako sú hrady, kúpele či krásne historické budovy. Zaujímame sa o afrických utečencov a pritom mnohí Slováci žijú ešte v horších podmienkach, ako v Afrike a doteraz sa s narastajúcou chudobou nikto vážne nezaoberá. Aby sa politici vyhli riešeniu nahromadených problémov, ako je korupcia, chudoba a súdnictvo, tak radšej taký protest nazvú ako extrémistický. Tak potom čo je extrémistickejšie neriešenie týchto problémov, alebo hlasné sa ozvanie voči politikom, aby sa konečne začali venovať svojej práci a nie svojim kšeftom?

       Tak potom prečo nie sú nazvaní extrémistami aj tí, ktorí extrémne draho nakupujú prístroje do našich nemocníc, prečo potom nenazývame extrémistami aj tých, ktorí extrémne dlho a extrémne draho stavajú naše diaľnice, prečo nenazveme extrémistami aj tých, ktorí extrémne rýchlo a extrémne veľa zadlžili Slovensko, prečo nenazveme extrémistami aj tých, ktorí extrémnym spôsobom dovoľujú sa nabaľovať našimi peniazmi cudzím schránkam po celom svete, prečo nenazveme potom extrémistami aj tých, ktorí nám extrémne klamú a sľubujú hory - doly len preto, aby mohli ďalej extrémne rabovať Slovensko, prečo nenazveme extrémistami aj tých, ktorí spôsobili extrémnu korupciu, ktorá panuje na Slovensku ?

       Dnešný režim, ktorý môžeme nazvať aj sociálno –oligarchický, je ochotný sa skrývať za dlhodobé neriešenie problémov Slovenska aj tak, že nazve extrémistom aj extrémne chudobného človeka a príjmu zákony, ktoré zakážu zhromažďovať sa okrem sympatizantov a členov štátostrany viac ako dvom občanom!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?