Je Slovensko štát korupčný, policajný, sociálny??!

Autor: Stanislav Martinčko | 16.6.2015 o 14:34 | Karma článku: 13,32 | Prečítané:  1088x

Včerajšie mimoriadne rokovanie NR SR znovu potvrdilo neutešený stav, v akom sa nachádza naša krajina.

      Jedna z najväčších doterajších zverejnených korupčných káuz, ktorá potvrdila to, o čom občania dávno vedeli, že korupcia je aj na najvyšších poschodiach slovenskej politiky  a je  čoraz jasnejšie, že víťazom budú korupčníci a nie spravodlivosť.   U nás je to tak, že keď je korupcia akokoľvek veľká, ale sa teší politickému krytiu, tak výsledok je, ako aj v prípade GORILY  dopredu známy a občanom sa v lepšom prípade ukáže dlhý nos lebo, tak to chodí v štáte, ktorý sa volá korupčný. Tri roky vyšetrovania preto prinieslo, len tisíce popísaných strán, kopu papiera, ktorý zrejme pionieri odnesú do zberu. Je viac ako isté, že páni, ktorí sa zaoberajú vyšetrovaním GORILY, by v krajine akou je trebars  Fínsko, skončili sami ako vyšetrovaní.

      Od korupcie nie je ďaleko k policajnému štátu, lebo kým polícia sa v obrovských korupčných kauzách, ktoré majú politické krytie tvári, že vyšetruje, v skutočnosti korupciu kryje a kauzy zametá pod koberec. Občanom sa, ako v prípade CT z Piešťan doslova vysmeje, kšefty so zdravím občanov nazve pseudokauzou a zlodeji v bielych košeliach sú naďalej ctihodnými občanmi. Ale predstavte si radového občana, ktorý spácha malý priestupok, tak tu je polícia ostražitá, okamžite koná, nie raz občana zmláti, alebo mu krútia krkom, ako v prípade útlej ženy v Bratislave, alebo neváhajú použiť zbraň, ako v prípade nevinných študentov. Že sme krajina korupčná, policajná a k tomu ešte aj sociálna, svedčia kroky sociálneho policajného ministra, ktorý chodí po Slovensku, rozdáva hasičom autá a tvári sa, ako keby to kupoval zo svojho a vo svojom voľnom čase a nie ako minister, ktorého úloha je to zabezpečiť a vyplýva to z jeho náplne práce a funkcie.

       Na to, aby sme na Slovensku od radosti tancovali tak, ako tancuje policajný minister pri hasičoch, na to Slovensko aj vinou tých, ktorí vládnu dôvod určite nemá!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?