Vláda: Čo chcete, posielame Vám balíčky!! Občania: Balíčky sa posielajú do väzenia!!

Autor: Stanislav Martinčko | 15.6.2015 o 13:39 | Karma článku: 12,94 | Prečítané:  1481x

Ojedinelá hra s balíčkami, ktoré akože dostávajú občania naberá na predvolebnej intenzite, jej falošnosť spočíva najmä v tom, že sa to uskutočňuje pred voľbami, balamutia sa občania a za štátne peniaze sa kupujú voliči,

ktorí sa dajú ľahko kúpiť a oklamať.

       Intenzita balíčkovej propagandy je taká veľká, že nezainteresovaní môžu ľahko nadobudnúť dojem, že Slovensko netrápia žiadne problémy a balíčky sú len čerešničkou na torte.  Pravda o riešení najväčších problémov Slovenska je taká, že SMER – SD za roky vládnutia s nimi nepohol, ba naopak dnes sú ešte väčšie a naďalej neriešené. Vezmime si balíček, v ktorom je rómsky problém,  dnes je z toho balíčka vinou neriešenia, jeden obrovský balíčisko, ktorý sa valí Slovenskom a vyriešenie je v nedohľadne, napriek tomu, že vládna strana sa pasovala, že rómskym problém pohne, len tu zabudli spomenúť, že nie dopredu, ale dozadu.  Aj súdy a ich problém má ďaleko k tomu, aby občan s týmto stavom mohol vysloviť spokojnosť, skôr naopak, vynesené rozsudky sú mnohokrát šité podľa toho, kto, koľko dá.  Korupčný balíček znemožňuje Slovensku stať sa krajinou, v ktorej vládnu schopní a z ich schopnosti ťaží celá krajina. Tento korupčný balíček je taký veľký, že sa valí celým Slovenskom, ako cunami, preto ho nájdeme v každej sfére verejného života a riešenie tohto balíčka je v nedohľadne, lebo ho podporujú všetci tí, ktorí sú za tento, pre Slovensko zničujúci stav zodpovední. Sme teda krajina, ktorá sa pýši sociálnymi balíčkami, ktoré možno aj niečo obsahujú, ale je to s nimi podobne, ako s balíčkami, ktoré dostávajú odsúdení vo väzení, aj tie ich na chvíľu potešia, možno im zaženú na chvíľu hlad, ale nenasýtia ich na dlhší čas.  Balíčky, ktoré na svojich chrbtoch nosia občania, ktoré im neumožňujú žiť dôstojný život, sú v porovnaní s tým, čo im rozhadzuje vláda, len omrvinkami a mnohí z občanov by sa potešili, keby balíčky mohli dostávať tí, ktorí sú zodpovední za bezbrehé vyciciavanie našej krajiny.

        Ak sa Slovensko zbaví a spravodlivo potresce novodobých zbojníkov, ktorí Jánošíkov odkaz – Bohatým brať, chudobným dávať!- zmenili na  - Chudobe brať, bohatým dávať!- , nebude potrebovať k dôstojnému životu nijaké sociálne balíčky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?