Súmra(k)čna nad Slovenskom – majú nás všetkých v paži!

Autor: Stanislav Martinčko | 9.6.2015 o 14:23 | Karma článku: 14,50 | Prečítané:  1479x

To, čo prichádza na verejnosť zo Súmračnej má málo spoločné s morálkou a charakterom, ktorý je potrebný najmä v politike, lebo to nám dáva nádej na život, po ktorom bez rozdielu túžia všetci občania.

Sebareflexia, o ktorej hovorí R. Fico,  je v SMERE dokonalá, ale po skúsenostiach občanov, ako to v skutočnosti funguje je taká, že je to hra plná falošnosti a pohŕdania s občanmi.  Mocní Slovenska majú verejnú mienku, ktorá má byť ako jedna z najväčších vymoženosti demokratického vývoja spoločnosti na stráženie morálky verejného života v paži a slúži im len na pobavenie, aby v budúcnosti vymysleli také scenáre, aby sa ňou nemuseli vôbec zaoberať. Títo naši mocní sa za úpadok morálky a charakteru nehanbia a všetkým nám ostentatívne ukazujú vlastný pohľad na túto charakterovú vlastnosť, ktorá je tej ozajstnej veľmi vzdialená. Všimnime si a tých príkladov je veľmi veľa, aké veľké pobúrenie vyvolalo zistenie, keď vyšlo najavo, že stravu v nemocniciach bude mať na starosti predražená firma z Luxemburska. Všetci, ktorí sme prišli do styku s nemocničnou stravou vieme, že bez pomoci našich blízkych by pocit hladu sprevádzal skoro každú liečbu. Tento stravovací kšeft musel niekto vymyslieť, preto je záhadou, ako sa to dozvedeli v Luxembursku, ako dokázali splniť presne tie podmienky, ktoré nastavila komisia. Výsledok súťaže sa vyhlásil za zákonný tak, aby nikto nič nemohol namietať, z občanov sa urobili idioti a komisári nám ukázali, ako nás majú v paži. Komisia má v paži aj to, že na Slovensku sú desiatky firiem, ktoré by vedeli variť, či investovať do zariadenia kuchýň, ale majú tú smolu, že nespĺňajú základne kritérium súťaže, ktoré sa volá politické krytie, ktoré ak nie je, tak firma je automatický vyšachovaná z hry.

        Jeden z komisárov, ktorý má hlavnú zásluhu na  vybratí luxemburskej firmy do stravovacieho kšeftu, bol v týchto dňoch odmenený za to, že v praxi uplatnil stranícke videnie morálky a bez zbytočných rečí splnil príkazy zo Súmračnej, do funkcie riaditeľa nemocnice.  Táto stranícka charakterová vlastnosť ho predurčuje na to, že kšefty v nemocnici budú naďalej pokračovať, bude poslúchať príkazy a on sa mohol ďalej viesť na korupčnej vlne nášho zdravotníctva a ďalej nechutným spôsobom páchať svinstvá na chorých ľuďoch.

        Súmrak zo Súmračnej sa zaťahuje nad Slovenskom!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?