Ujovia v SMERE-SD!!

Autor: Stanislav Martinčko | 1.6.2015 o 14:02 | Karma článku: 15,97 | Prečítané:  1829x

       Ujo z Limbachu je najznámejší autor výrazu ujo, aj keď bol, len akoby člen SMERU, má najväčšiu zásluhu na tom, že to slovo sa udomácnilo v slovenskej politike.  

Ujovia, ktorí sa pohybujú v pozadí SMERU-SD, vôbec nemusia byť v príbuzenskom vzťahu trebárs s predsedom R. Ficom, stačí im, že týchto ujov poznajú a plnia ich pokyny. Ich najväčšia zásluha spočíva v tom, aby štátne zákazky boli prideľované vybraným ľuďom a firmám, všetko to svinstvo s prideľovaním štátnych zákaziek  má byť v súlade so zákonmi, ktoré sa schvaľujú v NR SR, podľa želania štátostrany a tak, aby čo v najväčšej miere boli pozakrývane pred očami verejnosti. Je mnoho firiem na Slovensku, ktoré prišli do styku s výberovými konaniami pri štátnych zákazkách, ktoré tvrdia, že systém je nastavený a kontrolovaný tak, aby cez túto sieť ujov neprenikla nežiadaná firmy a najmä nie firma, ktorá odmietne odovzdávať dohodnuté percentá. Aby sa plnili požiadavky  veľkých i malých ujov , tak sa takéto zákazky rôznymi čachrami stávajú aj násobne predraženými a štátna zákazka a jej výber je dokončený vtedy, keď sa percentá z nej rozdelia medzi všetkých ujov. Týmto dnes už sofistikovaným spôsobom sa vytiahnu zo štátu stámilióny EUR, ktoré potom chýbajú celému Slovensku. Útechou pre občanov sa stávajú sociálne balíčky, ktoré môžeme nazvať aj zlodejské, lebo v tejto súvislosti sa vo včerajších správach objavila informácia starenky, ktorá povedala, že za tých pár drobných, ktoré dostala na Vianoce si kúpila teplé papuče, aby jej nebola zima.  Až tak vyzerá hanebná pomoc pre slovenských dôchodcov, že sú vďační za teplé papuče, kým naši ujovia majú v teple nie len nohy, ale môžu si dovoliť sa od tepla aj roztopiť. Našim veľkým i malým ujom takéto prípady nehovoria nič, nehanbia sa za to a ďalej rabujú slovenský národ v nádeji, že je už tak porobený, že im dovolí rabovať aj vtedy, keď nebude na papuče a od zimy im zamrznú nie len nohy, ale zamrznú celý a budeme sa uspokojovať s ohlodanými kosťami, ktoré nám veľkodušne podhodia od stola, pri ktorom ujovia žerú. O tom, že ujovia pri sociálnom stole hodujú a žerú svedčí aj fakt, že napríklad slovenskí poštári majú tak nízke platy, že sa nebáli aj pri možnej represii vyjsť do ulíc a hlasno sa ozvať, bohužiaľ osudy poštárov sú našim ujom ľahostajné. Slovenská politika a jej systém nastavenia je pre Slovensko zničujúci, preto by sme sa nemali dať viac klamať, najmä preto, keď vieme, akú životnú úroveň vybudovalo pre svojich občanov Nemecko, keď za 25 rokov z rozbombardovanej krajiny  vybudovali krajinu, ktorá bola príkladom pre celý svet, dala prácu miliónom  a peniaze, ktoré od sveta dostali využili na prospech všetkým, nie ako u nás, keď peniaze z Európy slúžia na prospech úzkym skupinám ľudí.

     Slovensko, kto ťa prebudí??  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?