Sebareflexia á la Raši – Mám Vás v paži!!

Autor: Stanislav Martinčko | 27.5.2015 o 14:38 | Karma článku: 14,18 | Prečítané:  1122x

      Ktovie aká je vysoká, alebo nízka sebareflexia primátora a poslanca za SMER – SD pána Rašiho, keď v týchto

dňoch rozbiehajú Košičania petíciu za jeho odstúpenie z funkcie primátora za nezvládnutie rekonštrukcie električkových koľajníc a vidia ho ako najzodpovednejšieho za rozbombardované Košice.

      Pri pohľade na rozkopané Košice a tempo prác, by aj sám pán Raši mal zvážiť, či zotrvať na mieste primátora a nečakať na petičnú akciu rozhnevaných Košičanov.  Košičania sa na každom kroku stretávajú s obmedzeniami a aj sami vidia, že rekonštrukcia by sa dala urobiť lepšie a tak, aby nedochádzalo v takej miere nekonečným zápcham, preto len nechápavo krútia hlavami, že primátor s celým štábom ľudí nedokáže vymeniť pár metrov koľajníc tak, aby nestrpčoval život občanom i návštevníkom mesta. Možno, že primátor čo, to odkukal od návštevy Vietnamu, namiesto tam mal radšej vycestovať do Nemecka, alebo inej krajiny, kde dokážu robiť oveľa koordinovanejšie a systematickejšie.  Materská strana pána primátora, len naoko bojuje so schránkami, keď aj on nebol dôsledný a podpísal zmluvu s firmou Dúha, v ktorej sa tiež  nachádza schránka. Je preto zarážajúce, že nikto nemá záujem tento fakt vysvetliť, lebo zrejme všetko okolo zákaziek za štátne peniaze funguje naučeným spôsobom, o ktorom hovoril R. Fico, kedy spomenul percentá, ktoré sa odvádzajú zo štátnych zákaziek. Taká firma si potom môže byť istá, že nikto od nej nebude vyžadovať dôsledné dodržiavanie harmonogramu prác a včasne odovzdanie stavby a už vôbec nie penále za omeškanie.

Ak pán Raši nezvláda opravu koľajníc, nie je nám jasné, ako mohol zodpovedne vykonávať  prácu ministra zdravotníctva. V týchto dňoch priniesol denník N schému a ľudí v ňom , ktorí podľa denníka kšeftujú s našim zdravím  spôsobom, z ktorého sa slušným ľuďom zdvíha žalúdok. Nikto z nás by neveril, koľko miliónov takým spôsobom zmizne zo zdravotníctva a všetko to zmiznutie  musí byť posvätené niekým o ktorom, by minister mal vedieť, ak sa tvár, že nevie nič, tak na funkciu ministra potom stačí človek, ktorý má gumovú chrbtovú kosť.   Nikto z nás sa potom nemôže čudovať, že v nemocniciach chýba základný hygienický materiál, sestry majú nízke platy, pacienti zlú stravu, nedostupnosť liekov atď.  Slovensko sa vezie na tak vysokej korupčnej vlne, že tu už nepomôže ani sebaväčšia reflexia politikov, ale zmena systému fungovania štátu.  Z dennodenných korupčných škandálov je čoraz viac zrejmejšie, že politici nie sú schopní sebareflexie, preto je na nás občanoch im túto sebareflexiu pripomínať, napríklad aj tak, ako to robia v súčasnosti Košičania.

      Určite sa raz pod tými nenažrancami zlomí konár, čo potom??!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?