SMER-SD: Nestrácajte čas s kontrolami – všetko máme pod kontrolou!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 26.5.2015 o 15:00 | Karma článku: 22,51 | Prečítané:  996x

       Až k dokonalosti vedú našu krajinu sociálni oligarchovia, ktorí spravujú našu krajinu tak, kedy o sebe hovoria, že majú takú vysokú úroveň sebareflexie, ktorá nepotrebuje kontrolu.

       Ak by si aj občan, alebo občania všimli, že tu niečo nie je v súlade s kostolným poriadkom, tak ich z omylu hneď vyvedú štátne inštitúcie, ktoré omyl nepripustia, alebo hneď začnú šikanovať občana, ktorý sa dožaduje spravodlivosti.  Štatistický úrad, ktorý nedávno prišiel s číslami, ktoré hovoria o chudobe na Slovensku len v malom percente, v skutočnosti  je pravda oveľa krutejšia, lebo reálne až 80% občanov má problém s platením nutných životných nákladov, keď veľkú časť z príjmov im zhltne platenie nájmu, drahá elektrina, drahý plyn, drahé potraviny, drahé lieky, drahý benzín atď. To nehoríme o státisícoch exekúcii, ktoré zaťažujú nie raz aj s pomocou štátu mnoho občanov, vrátane dôchodcov a nie raz im berú aj strechu nad hlavou. Slovensko je zrejme jediná krajina v rámci EÚ, ktorá má šťastie na také množstvo sociálnych balíčkov, ktoré už neviem ani spočítať a napriek tomu z nej odchádzajú za prácou mimo vlasť státisíce Slovákov a aj napriek balíčkom naša životná úroveň s vyspelým západným svetom značne pokrivkáva. Neporovnateľne vyššiu životnú úroveň, ako má 80% Slovákov majú naši sociálni - komunistickí – kapitalistickí politici a im spriaznení ľudia, ktorú im závidí nie raz aj ropný magnát. Slovensko v svojom vývoji dosiahlo nevídanú vec, keď vládna moc je so sebou spokojná až tak, že si neželá kontrolu občanov. Táto sociálno – oligarchická reflexia má za následok napríklad to, že pani Zvolenská a jej reflex ju posunul na teplé miesto do Bruselu, pani Zmajkovičová je ďalej po škandále s CTv parlamente, pán Pavlis ďalej upratuje, pán Paška vedie snemy a schôdze.  

        Takáto sebareflexia nie je nič iné, ako výsmech všetkým slušným ľuďom do tváre, ktorí sa dennodenne trápia s korumpovaným štátom, s nevymožiteľným právom, s nedokončenými a predraženými diaľnicami, so školstvom, ktoré školí nezamestnaných, s poľnohospodárstvom, ktoré negazduje, s lesmi, ktoré sa bez systému drancujú, s parlamentom, ktorý im neslúži a vládou, ktorá falošne vyhlasuje o sebareflexii a s krajnou, ktorá zabudla, ako chutí čistá voda a už nevie poriadne, čo je morálka a charakter!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?