SMER-SD: Nestrácajte čas s kontrolami – všetko máme pod kontrolou!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 26.5.2015 o 15:00 | Karma článku: 22,51 | Prečítané:  993x

       Až k dokonalosti vedú našu krajinu sociálni oligarchovia, ktorí spravujú našu krajinu tak, kedy o sebe hovoria, že majú takú vysokú úroveň sebareflexie, ktorá nepotrebuje kontrolu.

       Ak by si aj občan, alebo občania všimli, že tu niečo nie je v súlade s kostolným poriadkom, tak ich z omylu hneď vyvedú štátne inštitúcie, ktoré omyl nepripustia, alebo hneď začnú šikanovať občana, ktorý sa dožaduje spravodlivosti.  Štatistický úrad, ktorý nedávno prišiel s číslami, ktoré hovoria o chudobe na Slovensku len v malom percente, v skutočnosti  je pravda oveľa krutejšia, lebo reálne až 80% občanov má problém s platením nutných životných nákladov, keď veľkú časť z príjmov im zhltne platenie nájmu, drahá elektrina, drahý plyn, drahé potraviny, drahé lieky, drahý benzín atď. To nehoríme o státisícoch exekúcii, ktoré zaťažujú nie raz aj s pomocou štátu mnoho občanov, vrátane dôchodcov a nie raz im berú aj strechu nad hlavou. Slovensko je zrejme jediná krajina v rámci EÚ, ktorá má šťastie na také množstvo sociálnych balíčkov, ktoré už neviem ani spočítať a napriek tomu z nej odchádzajú za prácou mimo vlasť státisíce Slovákov a aj napriek balíčkom naša životná úroveň s vyspelým západným svetom značne pokrivkáva. Neporovnateľne vyššiu životnú úroveň, ako má 80% Slovákov majú naši sociálni - komunistickí – kapitalistickí politici a im spriaznení ľudia, ktorú im závidí nie raz aj ropný magnát. Slovensko v svojom vývoji dosiahlo nevídanú vec, keď vládna moc je so sebou spokojná až tak, že si neželá kontrolu občanov. Táto sociálno – oligarchická reflexia má za následok napríklad to, že pani Zvolenská a jej reflex ju posunul na teplé miesto do Bruselu, pani Zmajkovičová je ďalej po škandále s CTv parlamente, pán Pavlis ďalej upratuje, pán Paška vedie snemy a schôdze.  

        Takáto sebareflexia nie je nič iné, ako výsmech všetkým slušným ľuďom do tváre, ktorí sa dennodenne trápia s korumpovaným štátom, s nevymožiteľným právom, s nedokončenými a predraženými diaľnicami, so školstvom, ktoré školí nezamestnaných, s poľnohospodárstvom, ktoré negazduje, s lesmi, ktoré sa bez systému drancujú, s parlamentom, ktorý im neslúži a vládou, ktorá falošne vyhlasuje o sebareflexii a s krajnou, ktorá zabudla, ako chutí čistá voda a už nevie poriadne, čo je morálka a charakter!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?