Nabalení rozdávajú balíčky!!

Autor: Stanislav Martinčko | 25.5.2015 o 15:00 | Karma článku: 17,70 | Prečítané:  923x

      Sociálni oligarchovia, ktorí sedia za stolom, pri ktorom sa mľaská a doslova žerie, posielajú Slovensku balíčky a na plné hrdlo sa rehocú, ako zas vybabrú s občanmi.

       Tieto balíčky, tak ako aj iné veci, nechajú zaplatiť nám a tvária sa pri tom , že to dávajú zo svojho, ktorého majú podstatne viac, ako my. Najnovšie vyhlásenia našich mocných hovoria o nás nie, ako o občanoch, ale už sme pre nich len verejnosť, ktorej je podsúvané, že tieto komunistické boľševické balíčky sú výsledkom zásadných systémových zmien, ktoré by mali v budúcnosti priniesť  nie balíčky, ale rapídne zvyšovanie životnej úrovne a zníženie nezamestnanosti. Z histórie vieme, že fajkovacie tabule sa používali na propagandu a uchopenie moci tých, ktorí s ňou chodili na verejnosť, aby balamutili tú časť občanov, ktorá ich ešte neprekukla.  Preto aj dnešná fajkovacia tabuľa, s ktorou sa na verejnosti prezentuje SMER – SD neobsahuje žiadne konkrétne riešenia najpálčivejších problémov, ktoré už roky trápia Slovensko, ako je korupcia, súdy a chudoba spojená s dlhodobo neriešeným rómskym problémom. Sme zvedaví, kedy sa premiér so svojimi nohsledmi  dotrepe tak, ako na vlakovú stanicu v Bratislave, k nejakej rómskej osade na východnom Slovensku a tam bude hovoriť, čo konkrétne s riešením tohto problému spravili a čo v krátkej budúcnosti chcú urobiť. Občania najmä tí, ktorí žijú v blízkosti týchto osád očakávajú tiež balíček, ktorý by si zaslúžil byť odfajknutý. Vládny SMER hovorí, že s vysokým hospodárskym  rastom sa chce podeliť s verejnosťou (nie s občanmi), len nehovorí, že verejnosť dostane omrvinky a oligarchovia so svojimi schránkami dostanú stámilióny slovenských peňazí.

       V súvislosti s balíčkami by mali občania právom očakávať tak, ako pri vlakoch zadarmo, to isté aj pri potravinách, lebo len potraviny zadarmo odstránia zo Slovenska hladové doliny!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?