Vymení trénera Vůjteka pri hokejovej reprezentácii predseda SNS??

Autor: Stanislav Martinčko | 14.5.2015 o 14:39 | Karma článku: 11,82 | Prečítané:  1654x

      Je známe, že Slovensko počas MS v hokeji žije intenzívny hokejový život. Tréner Vůjtek pri reprezentácií končí a zodpovední  rozmýšľajú, kto ho nahradí.

      Ak by to záležalo od spravodajskej televízii TA3, tak určite najhorúcejším uchádzačom o tento post by bol predseda SNS pán Danko. Pýtate sa, že prečo?? TA3 má bohaté skúsenosti s tým, ako sa dá vnútiť občanom  človek, ktorého majú záujem dostať na určené miesto tak, že ho  neustále podsúvajú divákom, ako jedinú možnosť. Preto mnohí diváci majú pocit, že pán Danko dostáva v TA3 neobyčajne veľký priestor na vyjadrovanie sa ku všetkému, čo sa len na Slovensku pohne. Skoro ani jedna politická diskusia sa nezaobíde bez spomínaného pána a tak divák môže ľahko nadobudnúť dojem, že tento pán snáď v TA3 aj spí.  Je už ako pionier,  vždy pripravený  skočiť do štúdia kedykoľvek a ktorúkoľvek hodinu prezentovať svoje politické názory a ovplyvňovať mienku občanov. Slovensko má okrem Národnej rady aj mnoho iných Rád, mimo iné aj Radu pre média, ktorá sa doteraz len mlčky prizerá na to, akým bezprecedentným spôsobom TA3 protežuje predsedu mimoparlamentnej politickej strany a nepýta sa zodpovedných, prečo sa podobnému priestoru nedostáva aj iným mimoparlamentným politickým stranám. TA3 zrejme plní úlohy, pred ktoré ju postavila strana za plnej podpory hanby slovenskej žurnalistiky. Rada pre média by sa mala zasadiť a trvať na tom, aby objektivitu, vyváženosť a nestrannosť zabezpečoval pre občanov spravodajský kanál RTVS, ktorá je platená z našich daní. Potom by bolo jedno, koho, kedy pustí na svoj obraz súkromná spravodajská televízia a či pán Danko, alebo niekto iný bude svoje rozumy rozdávať divákom od rána do večera.

      V riadne fungujúcom demokratickom systéme každá súťaž i tá politická by mala byť založená na čestnosti a pluralite a nie ako v súčasnosti, kedy sa bez hanby uplatňuje moc médií!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?