Kaliňák v NR SR: Slovensko je krajina slušných ľudí!! Ľudia: A čo Vy??

Autor: Stanislav Martinčko | 6.5.2015 o 13:35 | Karma článku: 14,69 | Prečítané:  1659x

Pri čítaní o zbraňovom zákone sa minister rozhodol hovoriť o Slovensku tak kvetnato, ako mu to prikazuje sociálny slovník zo Súmračnej,

 podľa ktorého sme krajina slušných ľudí, slušných policajtov a slušného dôstojného života.

      V jednom musíme dať ministrovi Kaliňakovi za pravdu, Slovensko je ozaj krajinou slušných ľudí, ktorí sú až tak slušní, že sa zhrbene prizerajú, ako im Slovensko rabujú sociálni oligarchovia a peniaze, ktoré im oprávnene patria sa vo vreciach odnášajú a napĺňajú sa nimi schránky po celom svete. Minister a jeho strana, ktorá sa pyšne volá sociálna, sa zhovievavo prizerajú, ako novodobí zbojníci  beztrestným spôsobom lúpia náš majetok, chrbty im kryjú tí, ktorí by mali dozerať na to, aby zarobené korunky gazdovaním boli na prospech celému Slovensku. Týmto zlodejom nie je nič sväté, nezaujíma ich osud mnohých z nás a už vôbec im  nie je ľúto našich dôchodcov, ktorí namiesto žitia dôstojnej staroby, si chodia na poštu pre almužnu, z ktorej dokážu ledva vyžiť, nie si ešte kupovať predražené lieky, na ktorých zarába ďalšia skupina sociálnych oligarchov. Týmto sociálnym zlodejom to nie je, že ľúto, ale oni sa za to, že tak našu krajinu rabujú, ani nehanbia a okato svoje bohatstvo ukazujú na verejnosti a nerobia si ťažkú hlavu z toho, že ich majetok ďaleko prevyšuje ich príjmy. Veď nakoniec zásadný zákon o preukazovaní pôvodu majetku počas ich vládnutia nebude nikdy prijatý. Raz určite príde čas, keď tie zlodejstvá budú musieť vysvetľovať a za utrpenie, ktoré spôsobili svojim konaním Slovensku, budú spravodlivo  pykať. Chudoba, ktorá vyháňa zo Slovenska státisíce z nás za prácou mimo vlasť, vracia Slovensko do čias, kedy slovenskí drotári putovali po svete, aby uživili svoje rodiny, sú znova späť a tento stav nevymaže, ani usmievavý minister Kažimír so svojimi grafmi, ani sociálny cisár so svojimi minimálnymi mzdami, či balíčkami, lebo pravda o živote a chudobe je oveľa krutejšia, ako si myslia tí, ktorí sú od reality na míle vzdialení. Štát si nevšíma chudobou, okrem sociálnych balíčkov rozdáva občanom balíčky nespravodlivosti, nepráva a korupcie, čo môže mať za následok, že pohár trpezlivosti a slušnosti sa preleje, lebo občania prestávajú mať dostatok síl na dôstojný život.

       Že ľudia majú toho ozaj dosť svedčí aj piskot v ostravskej ČEZ aréne!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?