Rastie Rašimu v Košiciach dúhový Váhostav??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.4.2015 o 15:03 | Karma článku: 11,87 | Prečítané:  2318x

      Návod, ktorý zrejme zaviedla štátostrana vo Váhostave začína platiť nie len v samotnom Váhostave, ale aj  po celom Slovensku.

     Systém v stavebníctve a nie len v ňom je skorumpovaný od vrcholu až po samé dno a prináša slovenským stavbárom obrovské, mnoho raz až existenčné problémy. Skoro každá jedna štátna zákazka má svojho tútora, ktorý je spojený s kamošmi a tak je tútorovi pridelená štátna zákazka, trebárs aj na výstavu diaľnic a ten nemusí mať dokopy ani jednu lopatu, stačí mu pekný oblek, topánky, dobrá voňavka a to najdôležitejšie je stranícka legitimácia a patričná funkcia v štátostrane. Títo tútori sa vyskytujú na všetkých úrovniach štátu  a je jedno, či je to mesto, dedina, okres, alebo kraj, ich hlavnou úlohou je rozdeľovať štátne zákazky vybraným firmám, či ľuďom. Do kolotoča štátnych zákaziek potom postupne naskakujú tí, ktorí majú záujem pracovať, poslední naskakujú tí, ktorí sú najmenej slabí , nemajú politické krytie a tak sa zvyčajne aj najviac narobia, za najmenej peňazí.  Na kolotoči sa zvyčajne vozia zväčša ľudia so správnym sociálnym cítením, ktorí disponujú gágormi, lebo apetít týchto gágorov je obrovský a aby sa ušlo každému nejaké sústo, tak sa taká štátna zákazka šikovným manipulovaním navýši o potrebnú sumu a tak sa stáva, že na Slovensku máme najdrahší hokejový štadión sveta, lavičky za státisíce, drahé mosty, drahé cesty, skoro všetko je takým spôsobom predražené. Košické vrabce začínajú po strechách košických domov čvirikať, že okrem existencie položupanskej krčmy, buduje v meste poloprimatórska dúhova firma, ktorá si z riadneho platenia za prácu ďalším kolotočiarom ťažkú hlavu nerobí. Primátor Raši namiesto toho, aby dozeral na včasné dokončenie rozkopaného mesta, ktoré znepríjemňuje dennodenný život Košičanom, si dovoľuje nazvať opozičných poslancov bandou a tak ich voličov volá banditami. Týmto svojim vyjadrením potvrdzuje líniu štátostrany, ktorá nerešpektuje a neuznáva iný názor, ako svoj a dokazuje, ako mu je blízka arogancia moci. To, čo za jeho asistencie vyvádzala arogancia moci s poslancom Ihnátom sa dá ľahko  porovnávať s procesmi 50- tých rokov, keď komunisti krágľovali svojich oponentov, tak to robí aj dnes komunisticko-boľševického zlepenec. Krágľovanie poslanca pre jeho prácu, hľadanie blchy v jeho kožuchu nesvedčí o vyspelom Európskom hlavnom meste kultúry, keď sami majú kožuchy plné bĺch.

      Však pán Raši!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?