Pán Pellegrini ako agent 007??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 27.4.2015 o 14:50 | Karma článku: 13,39 | Prečítané:  1453x

        Ak by sme nazvali slovenský parlament bábkovým divadlom, tak by sme od pravdy neboli  veľmi ďaleko.

        Nemôžeme však tvrdiť, že všetci poslanci sú bábkohercami, ale niektorí svojim konaním potvrdzujú fakt, že nitky za nich ťahá niekto tajomný. O tom svedčí fakt, kedy poslancom štátostrany sa posielajú depeše s textom, ktorým majú ohúriť nie len seba, ale aj verejnosť.  Medzi takýchto ohurovačov s nádychom bábky patrí poslanec Martvoň, ktorého faktické poznámky ku všetkému a ku každému zaváňajú jeho genialitou a najmä jeho sklopenie parlamentného mikrofónu je dôkazom toho, ako je veľmi, veľmi spokojný sám so sebou. Pri tomto sklápaní mikrofónu múdrosť s pána poslanca až syčí a jeho študentom na vysokej škole môžeme múdrosti, s ktorými ich obšťastňuje,

závidieť.  Sú to pravé gestá sociálneho demokrata, ktorý má na zreteli blahobytný život sociálnych, slovenských oligarchov. Že sú poslanci štátostrany, len bábkami netušiacich rozmerov, nás presvedčila situácia, ktorú zachytili parlamentné kamery v piatok pri rozprave, kedy predsedovi NR SR pánovi Pellegrinimu zazvonil telefón, ktorý okamžite zdvihol a so slovom – Prepáčte!!- sa schoval aj s telefónom pod parlamentnú lavicu, kedy mu bolo vidieť len jeho ctený, predsednícky, sociálny chrbát. Keď sa zdvihol, tak zahlásil, ďalšiu zmenu programu schôdze a tak naplnil blatom až po okraj zúfale riešenia okolo Váhostavu, odvolávaniu pána Figeľa i Čisláka.  Nikto nevie, kto bol tento tajomný volajúci, ktorý si dovolil volať počas schôdze a aké inštrukcie dostal pán Pellegrini, že sa s nimi musel schovávať pod lavicu. Môžeme sa však oprávnene domnievať, že to bol možno ten istý tajomný hlas, ktorý pred časom volal dobre naladenému predsedovi parlamentu p. Paškovi, ktorý po vypočutí tajomného posolstva zbledol a rozhodol sa skončiť ako predseda NR SR. Pamätáme sa, že tomuto tajomnému hlasu vtedy asistenta robil minister vnútra Kaliňák.  Po tomto všetkom nechutnom divadle čo sa odohralo v parlamente, by opoziční poslanci mali zvážiť, či by nebolo lepšie zotrvať na pozícii a všetky funkcie odovzdať štátostrane a nechať ju opájať sa aroganciou moci a budovaním sociálnej oligarchie.

          Opozícia by sa nemala podriaďovať tajomnému hlasu a mala čoraz viac začať spolupracovať s občanmi, vrátiť Slovensko na cestu riadne spravovanej krajiny.     

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?