Samé svinstvo, kde sa len pozriete!!

Autor: Stanislav Martinčko | 22.4.2015 o 14:11 | Karma článku: 17,40 | Prečítané:  2435x

      Stav v našej krajine a pohľad očami bežného človeka na Slovensko sa začína podobať viac na krajinu svinstiev, ako na krajinu, ktorú vedú schopní ľudia dbajúci na jej spravodlivé, čestné a charakterné vládnutie.

      Parlament by mal byť výkvetom toho najlepšieho, čo v národe je, tu by sa mal tvoriť začiatok spravodlivého fungovania nášho štátu, tu by sa mali tvoriť zákony, ktoré sú na prospech nás všetkých. Nie je to veľké svinstvo, keď práve tí ľudia sú nápomocní svojimi hlasovaniami byť na prospech úzkej skupiny ľudí a nie nás všetkých?? Nie je to svinstvo od mnohých, ktorí sedia v parlamente, že svoj už aj tak vysoký plat považujú skôr za vreckové a ich hlavný obrovský príjem spočíva z kšeftov mimo parlamentu, ktorý potom naduto ukazujú na verejnosti, vediac, že sa im nič nemôže stať??! Ako by sme mohli nazvať situáciu v našom zdravotníctve, ak nie svinstvom, keď mnohí z nás vinou systému, ktorý funguje v zdravotníctve  zbytočne zomierajú, kým iní na našom zdraví neskutočným spôsobom bohatnú!!! Zodpovednosť za tento stav v zdravotníctve sa povyšuje na štátnickosť, či teplé miesto v našom parlamente, alebo v Bruseli. Nebývalé svinstva vychádzajú na povrch v súvislosti s výstavbou diaľnic, keď mnohí pracujú na štátnych zákazkách zadarmo a napriek tomu musia čeliť šikanovaniu toho istého štátu, ktorý im nemilosrdne naparuje pokuty, penále a posiela na nich exekútorov. Teraz sa dozvedáme, že na ich trápení veselo zarábajú Josejovia z Kostariky a pán Široky si stavia ďalšiu haciendu na Bahamách. Nie je to svinstvo, keď súdy fungujú ešte doteraz s komunistickými sudcami, ktorí nepúšťajú medzi seba nových ľudí a ak, tak vo veľkom uprednostňujú rodinných príslušníkov, alebo kamošov?? Aj včerajšie ďalšie štátnické gesto ministra Pavlisa s politickou kultúrou nemá nič spoločné, lebo keby to svinstvo s upratovaním neboli odhalili média, tak dnes  by sa nič nedialo a pán Pavlis by bol stále minister.

         Je veľmi  ťažké nájsť v našej krajiny kút, kde by sa tam nerobili nejaké svinstvá. Kto je za tento stav najviac zodpovedný?? Odpoveď si musí nájsť každý sám v sebe!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?