Bude mať SMER – SD nový názov SMER – sociálni oligarchovia??!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 21.4.2015 o 14:00 | Karma článku: 16,18 | Prečítané:  1628x

        Národ slovenský sa v nedeľu dozvedel, že všetko, čo sa deje s ovládaním a vládnutím v našej krajine je ovplyvňované a vedené oligarchami, ktorí určujú hlavný chod krajiny, prikazujú, ako majú znieť zákony, aby boli v súlade s ich záujmami.

        Začiatok nástupu hlavnej vládnej oligarchie na Slovensku sa podľa pána Chmelára začala za prvej Ficovej vlády v roku2007. Teraz sa nám začína vybavovať  nadšené a vášnivé vyhadzovanie  do vzduchu s Coca colou ruke budúceho sociálneho oligarchu R. Fica s ďalšími budúcimi sociálnymi oligarchami.  Spomeňme si napríklad na mýto, ktorého prvá cena, s  ktorú prišiel minister Vážny do parlamentu sa pohybovala okolo 2 miliárd slovenských korún, v skutočnosti Slovensko za mýto zaplatilo mnohonásobne viac a to dokonca až okolo 25 miliárd slovenských korún (cca 830 miliónov EUR). Po škandalizácii tejto sumy sa ako majiteľky firmy objavili v Bratislave nejaké dve, či štyri slečny a už teraz vôbec nevieme, či sú to tie sekretárky, ktoré spomínal pán Figeľ, keď hovoril v nedeľu o Ficových sekretárkach.

Kto vie, ako by dopadla riadna analýza tokov peňazí z mýta, či Slovensko je ten hlavný hráč profitujúci z jeho výberu.  Začína nám byť čo raz jasnejšie, prečo sa riadne nikdy nevyšetril akýkoľvek škandál, ktorý bol spojený s mocou a peniazmi. Vyzerá to tak, že oligarchovia zrejme ovládajú políciu, súdy i prokuratúru, až do nedele sme nevedeli pochopiť, prečo zo štátnych zákaziek smerujú stámilióny EUR do všelijakých schránok po celom svete a nikoho zo zodpovedných to zvlášť netrápi, od nedele začíname pomaly chápať, prečo nikto zo zodpovedných neurobil potrebné kroky na zamedzenie obchodovaniu s našim zdravím, teraz už začíname tušiť, prečo naši dôchodcovia majú žobrácke dôchodky, naši robotníci pracujú za žobrácke mzdy, alebo zadarmo. Stav v ktorom sa ocitajú vinou oligarchického systému mnohé naše rodiny demonštrovali naposledy poštári, ktorých zúfala situácia prinútila zahodiť strach s mocných a prišli pred ministerstvo pána Počiatka so svojimi požiadavkami na zvýšenie svojich žobráckych platov. Svoj záujem o nich prezentoval tento sociálny oligarcha tak, že sa na nich vykašlal. Títo sociálni oligarchovia si teda robia s nami, čo sa im zapáči a chce, lebo vedia a majú nás zmapovaných, že sme národ holubičí, že sa nevieme zjednotiť a byť spolupatriční, už keď nie voči sebe, ale už ani k svojim deťom, ako keby nám bolo jedno, aká budúcnosť čaká naše deti. Situácia okolo Váhostavu a iných zlodejstiev nám znovu ukazuje fakt, že sociálnym oligarchom nezáleží na osude zbedačeného národa a veselo si chcú ďalej rabovať naše Slovensko.

        To sme ozaj takí slabí??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?