Kam zmizol štátnik (podľa Fica) Paľo Paška??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 17.4.2015 o 15:01 | Karma článku: 14,25 | Prečítané:  2672x

      Poslanec za vládnu stranu A. Martvoň sa prezentuje v médiách, ako vytrvalý rečník, ktorý reaguje na všetko možné i nemožné a niektoré jeho výstupy sa začínajú podobať na legendárneho sovietskeho vodcu N. S. Chruščova a jeho búchanie topánkou po rečníckom pulte v OSN.

       Na sledovanie diskusie v NR SR sa musia ľudia pripraviť takí, ktorí majú silné žalúdky, lebo ak nie,  tak skončia, ako Kelišová v Troškovej letnej komédií.  Poslanci hneď na začiatku schôdze hodili veriteľov Váhostavu cez palubu a venujú sa svojim vlastným, neomylným a geniálnym egám, kde podľa mediálnych výstupov patrí popredné miesto p. poslancovi, u ktorého môžeme ľahko nadobudnúť dojem, že namiesto klobás a chleba konzumuje v nebývalej miere múdrosť sveta. Pána poslanca včera zachytili spravodajské kamery, ako vyzýva podpredsedu NR SR  pán Figeľa, kde je a prečo nič nehovorí!!?? Pán poslanec A. Martvoň, ak ste roduverný sociálny demokrat, ktorý prišiel do parlamentu s vlastným svedomím, ktoré malo priniesť novú politickú kultúru, tak by v súvislosti zo zodpovednosťou za Váhostave okrem pán Figeľa, by ste mal svojim chruščovovským spôsobom vyzývať, aj majiteľa p. Širokého a Vaše výzvy by mali smerovať aj do ďalekej Kostariky k Josému a tiež od nich žiadať vysvetlenie, prečo slovenskí živnostníci nemajú doteraz zaplatené za vykonanú prácu a materiál. Podobne by ste mali vyzývať aj orgány činné v trestnom konaní, aby tak, ako u doktora Liptáka konali aj vo Váhostave. V tejto spleti výziev, by ste sa nemali popliesť a vyzvať aj  bývalého predsedu NR SR P. Pašku, aby aj ten niečo porozprával o Váhostave a o Širokom, lebo ho možno nepozná len z fotiek, nakoľko v jeho skromnom príbytku v Košiciach tu i tam bolo vidieť mladšieho Širokého.

      Alebo už možno pán Martvoň vie, že P. Paška nemá čas na malichernosti okolo Váhostavu, lebo už plní úlohy, pred ktoré ho postavila strana, aby ďalší snem SMERU sa mohol uskutočniť na Kanárskych ostrovoch a kto vie, či práve teraz nestojí  v rade niekde v stavebninách a za ťažko zarobené peniaze kupuje prvé vrecia cementu na začatie stavby, alebo blúdi po ostrovoch kade – tade a prácne zháňa nejakého dobrovoľníka, na ktorého by sa mohla hacienda napísať a tak strana  i on ostali pred slovenskou verejnosťou čistí!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?