Vláda: Občania, zaplatíme Vaše dlhy!! - Kapsa, potras sa - !!!

Autor: Stanislav Martinčko | 16.4.2015 o 14:19 | (upravené 17.4.2015 o 8:54) Karma článku: 16,88 | Prečítané:  1308x

Kauza Váhostav, okrem utrpenia nevinných veriteľoch, má za následok to, že vláda chce za túto súkromnú firmu zaplatiť jej dlhy a to doteraz nevídaným spôsobom, na ktorý podľa predstaviteľov vlády nebude potrebovať ani cent.

      Ťažko sa tomu dá uveriť, keby to nebolo počulo celé Slovensko na vlastne uši, keď im to oznámil na včerajšej mimoriadnej tlačovej besede, sebe vlastným skromným spôsobom premiér R. Fico.  Z viac možnosti, ktoré sa nám núkajú sme okamžite vylúčili sponzorov, ktorí by húfne vo vreciach nosili na Úrad vlády zlaté šperky, hotovosť, či iné cennosti, lebo vieme, že sponzori peniaze z Úradu vlády odnášajú, nie donášajú a  vylúčili sme aj svätého Petra, aj keď by tu taká možnosť bola, lebo sám premiér v minulosti miništroval a dokonca bol aj birmovaný, ale nakoniec prestúpil na opačný breh  ideológie ku komunistom, tak preto zrejme donášač peňazí na Úrad vlády svätý Peter nebude. Ak sa vláda rozhodla, že za kamošov chce splatiť ich dlhy, tak nevidíme inú možnosť, len tú, že vláda disponuje zázračnou kapsou, ktorou keď potrasie, sype sa z nej spústa peňazí.  Občania preto môžu mať na vládu ťažké srdce, že kým ona si môže ľubovoľne so zázračnou kapsou zatriasť a kupovať si najväčší luxus sveta, ako napríklad Fico niekoľko hodiniek po 20 000 EUR, či minister Počiatek manželke hodinky za 70 000 EUR, oni nemali niekedy na chlieb, či na lieky a až 80% občanov si nemôže dopriať slušný a dôstojný život, lebo pracujú za žobrácke mzdy a dôchodky sú len na ťažké prežívanie a nie na dôstojnú starobu. Preto si myslíme, že je namieste očakávanie aj ostatných občanov Slovenska, aby aj ich problémy s platením dlhov za nich vyriešila zázračná kapsa, ktorá je na Úrade vlády, aby istoty z bilbordov im nie, ako doteraz ukazovali namiesto istôt dlhý nos.  Teraz by nemali ostať mlčať všetci tí podnikatelia a živnostníci, ktorí nemajú zaplatené faktúry a vyžadovať od vlády také isté výhody, aké sa dostalo p. Širokému a jeho Váhostavu a Josému z Kostariky.

      Veď nakoniec  podľa slov premiéra R. Fica to nebude nikoho stáť ani cent a tá čarovná kapsa by mala slúžiť všetkým, nie len vyvoleným kamošom!!!!  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?