R. Fico: Za Váhostav môže I. Radičová, J. Figeľ,...,....J. Jánošík....,....kráľ Svätopluk!

Autor: Stanislav Martinčko | 15.4.2015 o 14:39 | Karma článku: 17,20 | Prečítané:  3287x

        Ešte nevieme, aký výsledok bude mať dnešná mimoriadna schôdza NR SR, ale už vieme, že za to všetko svinstvo okolo Váhostavu môže každý, okrem SMER-SD.

        Do tohto smutného kabaretu strana vyslala do televízii  i rádia opáleného klauna, ktorý sa osvedčil v predchádzajúcich postoch, ako dohadzovač štátnych zákaziek, najmä pre firmy matkoudavača. Jeho súčasná opálená tvár svedčí aj o tom, že pre inštrukcie a scenár do kabaretu bol niekde v slnkom zaliatych destináciách. Tento opálený klaun si o sebe myslí, že zjedol všetku múdrosť sveta a snaží sa verejnosti i veriteľom nahovoriť veci, ktoré by mu mohli uveriť snáď len pacienti zo sanatória pri Pezinku.  Podľa toho, čo hovorí, ani netuší, aké skutočné problémy vznikli našim ľuďom okolo svinstva s názvom Váhostav, ktoré on verejne obhajuje a vlastnú zodpovednosť sa snaží tak, ako aj celá strana hodiť na plecia iných. Svojimi vyjadreniami sa snaží kamuflovať nie len vlastné kroky, ale aj kroky strany a nehanbí sa obhajovať aj predražené slovenské diaľnice. Až raz začnú stavbári rozprávať o tom, čo všetko museli strpieť pri získaní štátnej zákazky, až raz začnú rozprávať o dopredu odovzdaných percentách, o ktorých rozprával svojho času aj jeho sociálny vodca, tak sa zježia vlasy celému Slovensku. Nie lacné diaľnice sú príčinou neplatenia faktúr veriteľom, ale obrovská korupcia, ktorá je bohužiaľ nie len pri diaľniciach , ale skoro pri všetkých štátnych zákazkách. Pán opálený zrejme netuší a ani nevie, že sa pri diaľniciach korumpuje a aj keď vie, tak to považuje za súčasť budovania nie len diaľnic, ale aj korupčného štátu.  Včerajší mimoriadny vládny deň nám dal jasnú odpoveď aj na to, ako to vláda myslí s vlastnými percentami, svojim kamošom hovorí, že nejaký čas musia strpieť a vydržať, kým sa to všetko ututlá s tým, že budú môcť, nie ako doteraz odpísať zákonným spôsobom až 85% dlhov, ale bude im musieť stačiť aj 60%. Jose z Kostariky si z týchto percent určite ťažkú hlavu nerobí, lebo vie, že svoje milióny, ktoré mu na Slovensku zarábajú naši živnostníci, aj tak dostane.  Aj takýto geniálny návrh prinieslo včerajšie mimoriadne rokovanie vlády, ktorá namiesto toho, aby už dávno zmenila  systém a zákony tak, aby sa poctivým občanom  zlodeji nemohli vysmievať, tak priduseným a nešťastným veriteľom pustia trocha vzduchu. V tejto chvíli nevieme, čo bude s nešťastnými a oklamanými drobnými živnostníkmi, ktorí o tom, že o svoje ťažko zarobené peniaze sa majú zložitým spôsobom niekde prihlásiť, ani nevedeli.  Keby Slovensko žilo v riadne spravovanej krajine, ktorú vedú schopní a charakterní ľudia, nikdy by nemuselo čeliť takým veľkým neprávostiam, akými sme svedkami.

          Preto naše výčitky nesmerujú len k politikom, ale aj k J. Jánošíkovi, ktorého heslo – Bohatým brať a chudobným dávať !!! -  naši súčasníci premenovali na – Chudobe brať a bohatým dávať !!, ale aj ku kráľovi  Svätoplukovi, že do nášho národa, okrem dobrých vlastnosti nezasial aj viac sebavedomia, ktoré by nedovolilo mocným si ho porobiť!!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?