Cirkus, divadlo, špina a Váhostav!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 9.4.2015 o 14:54 | Karma článku: 18,22 | Prečítané:  1667x

          Celé to divadlo s názvom Váhostav začína mať toľko dejstiev, ktoré ako keby nemali koniec a celé to začína pripomínať jeden obrovský cirkus, so smutnými a oklamanými divákmi.

           To predstavenie vyvoláva nie len u divákov, ale aj všetkých občanov otázku, kto a akým spôsobom spravuje našu krajinu, keď sa musia občania pozerať, ako sa za pomoci štátu hrá toto cynické divadlo, kto a akým spôsobom spravuje našu krajinu, keď na jednej strane je spriaznená firma, ktorá už niekoľko rokov profituje na kšeftoch so štátom, ožobračuje vlastných občanov a plní cudzie schránkové firmy peniazmi, ktoré neboli vyplatené  za materiál a prácu v desiatkach miliónov EUR a štát, jeho orgány sa doteraz len nečinne prizerali. Na druhej strane tu máme kvetinárku z Prešova, ktorú za stužku  v cene pár centov tento istý štát a jeho orgány tvrdo a nemilosrdne potrestajú!!! Do kedy sa bude Slovensko pozerať so založenými rukami na to, že mocní s nami robia, čo sa im zapáči a my len poslušne ohýbame pred vrchnosťou chrbát, namiesto toho, aby sme sa narovnali a hlasno ozvali, že v takto spravovanej krajine nechceme žiť!!! Kedy si Slovensko povie, že sa už nemôže pozerať na to, že očividní zlodeji, ktorí sa pohybujú v najvyšších poschodiach parlamentu, vlády a množstvách štátnych orgánoch si nakradnuté milióny beztrestne užívajú a

80- ročného  starčeka z Plavča pre 5 EUR ten istý štát potrestá a odsúdi tak, že nad takou spravodlivosťou ostáva rozum stáť!! S čím a kým sa doteraz zaoberali poslanci parlamentu, keď nedokázali tento nehanebný reštrukturalizačný zákon za 10 rokov zmeniť, prípadne zrušiť tak, aby sa zlodeji nemohli vysmievať poctivým občanom?? Hovorí sa, že svedomie poslanca je ukryté v kšeftoch, preto sa parlament viac zaoberá vlastnými kšeftami, ako tým, čo trápi občanov a to je očividné vtedy, keď nie raz sa prijímajú a schvaľujú zákony, ktoré sú šité na mieru určitým skupinám, ktoré potom v rámci zákona môžu beztrestne rabovať Slovensko.  Z toho vidíme aj na príklade Váhostavu, kto a akým spôsobom vládne na Slovensku, pre koho a na čie želanie sa prijímajú zákony. Takéto špinavé zákony sú výsledkom vládnutia tých, ktorí  dovolili bohatnúť  iným na slovenskej biede. Bolo by preto vhodné, aby oklamaní veritelia sa vybrali na mimoriadnu schôdzu NR  SR a tam si vypočuli , kto a akým spôsobom sa podieľal na ich trápení, okrem desiaty, by im mali manželky pribaliť  pre istotu aj zopár lopát!!!

           Keby bol na Slovensku len Váhostav, tak možno by to národ zniesol, ale Váhostavov je na Slovensku viac, preto, keď sa raz národ nazlostí a nebude sa už vládať pozerať na papalášov, ktorí si so Slovenskom zahrávajú, tak potom beda Vám!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?