Veritelia Váhostavu!! - Aj SMER-SD Vás chce vyobjímať i vybozkávať!!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 8.4.2015 o 14:52 | Karma článku: 13,92 | Prečítané:  2077x

        Ak by ste takto pred rokom oslovili, ako malý živnostník poslanecký klub SMERU, či priamo premiéra Fica, že ste pracovali, zadlžili ste sa, minuli všetky úspory a Váhostav Vám už rok nezaplatil za odvedenú prácu, tak s určitosťou by o takého otravného živnostníka z vládnej strany nikto ani s nosom nezavadil a už vôbec nie premiér, ktorý sa práve spamätával z ťažkého otrasu, ktorý mu občania vystavili v prezidentských voľbách.

        Vtedy nikoho, tak ako aj dnes netrápi situácia, v akej sa ocitli malí živnostníci a podnikatelia vinou údajných mecenášov a sponzorov strany SMER-SD.    A čo dnes?? Oklamaní a okradnutí živnostníci sa čoraz viac začínaj domáhať svojich práv, sú v zúfalej situácii a prestávajú mať strach z mocných a tých, ktorí im tento stav spôsobili, keď  podľa zákona, ktorý má plnú podporu vládnej strany, lebo doteraz neprejavili žiadnu snahu o zmenu zákona, ktorý  by bol na prospech tých, ktorí ozaj pracovali. Doteraz nikoho nezaujímalo, že trpeli nie len živnostníci a ich zamestnanci, ale aj ich celé rodiny, ktoré vinou systému musia čeliť existenčným problémom a nie raz im to strpčuje aj štát. Zrazu aj štátostrana  zistila, že lopaty právom nazlostených živnostníkov, by mohli pristať aj na ich chrbtoch, tak sa rýchlo stavajú do pseudoochrancov a tak sa vyhli lopatovému masírovaniu. Myslíme si, že ak doteraz tá všetka nespravodlivosť prechádzala zhovievavým mlčaním, tak je jasné, že potrebujú aj na tomto nešťastí vytĺcť pre seba politický profit a ostať pri koryte ešte ďalšie volebné obdobie. Veriteľom, preto klamársky hovoria, ako im na nich záleží, vážia si ich prácu a balamutia ich až tak, že sú schopní zahrať divadelné predstavenie s názvom – Mimoriadna schôdza NR SR - výsledok bude zrejme taký, ako so schránkami, kedy sa schránky malé nahradia ešte väčšími a ešte lepšie poskrývanými po celom svete. Komédia, ktorú už párkrát SMER zahral s vyvodzovaním zodpovednosti je skôr výsmechom, ako reálnou zodpovednosťou. Preto aj teraz, tak ako inokedy sa nájdu a obetujú bezvýznamní baránkovia, všetci sa budú tváriť, že niečo vyšetrujú až dovtedy, kým neprídu nové škandály, aby prekryli  staré. Je samozrejme, že sa neodhalí, kto a začo vystavil faktúry pre schránkové firmy, ktoré sa teraz hlásia o profit.

      Výsledok celého divadla bude taký, ako to má vo zvyku vládna strana – Chceme Vás vyobjímať a vybozkávať!! -  ale len dovtedy, kým máte lopaty v rukách, ak ich odložíte, kašleme na Vás, tak ako doteraz!!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?