Ďalší snem SMERU-SD bude na Kanárskych ostrovoch???

Autor: Stanislav Martinčko | 7.4.2015 o 15:10 | Karma článku: 13,05 | Prečítané:  1684x

      Je všeobecne známy fakt, že členovia štátostrany a teda aj ústredný výbor je zoskupením pôžitkárov, ktorí si radi vychutnávajú nie len moc, ale aj život so všetkým, čo k tomu patrí.

      Títo pôžitkári sa už prestali hanbiť a svoj majetok sa už neboja ukazovať celému Slovensku. Majstrovský sa pretvarujú, že im ide o blaho národa, svoje každodenné prešľapy dávajú do súvislosti s vlastnou prepracovanosťou a celá snaha ich vládnutia je o tom, aby istoty, ktoré sľubovali občanom sa dostali ku každému jednému, do každého jedného príbytku, či chatrče. Títo pôžitkári pri vyslovení slova schránka sa zježia od hrôzy a nie raz si z chuti odpľujú, lebo nevedia pochopiť, že takto niekto skrýva nadobudnuté peniaze.  Nikto nevie presne spočítať, koľko peňazí zo Slovenska zmizlo, ale že ich nebolo málo, to vie hádam každý, lebo z každej strany počúva o ich nedostatku. Ľudia, ktorí musia navštíviť zdravotnícke zariadenie na Slovensku o zmiznutých peniazoch vedia hneď, lebo aj základná a nevyhnutná hygienická potreba, ako je toaletný papier chýba!!  Zatiaľ všetko funguje tak, ako chce strana, len akosi nevedia rozkázať vetru – dažďu, lebo aj tohtoročná Veľká noc sa niesla v znamení zlého počasia. Nevieme si preto predstaviť, že v takom nečase, by sa naši vládny pôžitkári schádzali na snem niekde na Slovensku a vytyčovali nové vznešené ciele. Čo tak na tento cieľ  využiť  teplé ostrovy, ktorých je po svete dosť a  postaviť tam trebars haciendu??? So spravovaním poveriť dôveryhodného človeka, ktorý by bol schopný pripraviť všetko na prijatie vzácnej návštevy, akou je iste snem vládnej strany. Najbezpečnejšie z nášho pohľadu sa javia Kanárske ostrovy, ktoré sú známe, ako aj ostrovy večnej jari. Nie je zanedbateľný aj fakt, že takto strana ušetrí nie lacný plyn a najmä najdrahšiu elektrinu v Európe a nikto nemôže štátostrane vyčítať, že nesúcití s občanmi. Teraz veľmi nie je koho s výstavbou snemovacej haciendy  poveriť, lebo tí čo boli z funkcie vyhodení, tak sa im našlo ešte teplejšie miestečko, preto  sa na výstavbu snemovacej haciendy niekde v teple hodí osoba Pavla Pašku, ktorý v tejto dobe pracuje pre stranu a má so stavaním podobných haciend aj na Slovensku bohaté skúsenosti.

        Kanárske ostrovy nie sú od Slovenska až tak ďaleko, že nemôžu nahradiť položupanskú krčmu v Košiciach, R. Raši a minister Čislák si v haciende môžu pochutnávať  na chutnej palele a dostávať potrebné inštrukcie nato, aby biznis so zdravím občanov na Slovensku prekvital!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?