Je R. Fico tieňovým premiérom Kostariky???

Autor: Stanislav Martinčko | 30.3.2015 o 14:15 | Karma článku: 17,31 | Prečítané:  2388x

        Občan José z Kostariky môže byť pyšný na to, ako jeho štátnu zákazku na výstavbu diaľnic na Slovensku obhajuje slovenský premiér pomaly tak, že ľahko môže nadobudnúť dojem, že je jeho tieňovým premiérom.

         R. Fico sa pohoršuje a ukazuje občanom akýsi graf, ktorý hovorí, ako lacno musel Váhostav, teda aj José stavať diaľnice. Tieto lacné diaľnice a nezaplatené faktúry má na svedomí nikto iný, ako pravicový zlepenec a vláda Ivety Radičovej. Komunisticko - boľševický zlepenec chce predsa stavať diaľnice drahšie, až také drahé, že by sa z nich niečo ušlo aj do chudobnej  Kostarike. Komunisti sú už raz takí!! Pamätáme sa na krízu s elektrikou v Československu, na vysvietenú Viedeň a tmavú Bratislavu. Na vine neboli komunisti, ale rýchlo to zvalili na zahnívajúci kapitalizmus. Rovnaké je to aj dnes, ja nič, ja muzikant, to všetko vláda Ivety Radičovej!!! Namiesto systémových riešení, prijatia potrebných zákonov, uvedenia ich do praxe čím skôr, aby sa nestavali krivdy, tak sa premiér vyzbrojí grafom, ktorý  len on vie čo má znamenať. Vyhlásenia typu, že vláda bude nápomocná vyšetrovaniu je viac, ako pokrytecké, najmä v súvislosti s vyšetrovaním všetkých káuz, ktoré boli na Slovensku a ani jedna veľká kauza nebola riadne skončená.  Štruktúra vlastníkov končiaca v Kostarike neveští pre oklamaných veriteľov Váhostavu nič dobré. R. Fico by sa nemal zaoberať s nič neriešiacim grafom, ale skôr by mal vysvetliť veriteľom Váhostavu i nám občanom, ako je možné, že štát uzatvára zmluvy, ktoré umožňujú prelievať peniaze krížom - krážom dovtedy, kým z nich na Slovensko nepríde ani cent. Doterajšia prax ukazuje, že aj v prípade, napriek premiérovým silným rečiam Váhostav ostane nedotknutý, prípadne niekoho obetujú.

       Smutné je, že v tomto prípade sa premiér viac zastáva Kostariky, ako vlastných občanov.

Smutné je, že oklamaní veritelia už zrejme nikdy neuvidia svoje zarobené peniaze a nik im nevysvetlí, čo na diaľnici robili občania Kostariky.

       Smutné je, že premiér aj v tejto situácii im nehovorí pravdu a robí si s oklamaných veriteľov i nás občanov bláznov, či polobláznov!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?