R. Fico: Veritelia Váhostavu, najradšej by som išiel medzi Vás a všetkých Vás vyobjímal!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 25.3.2015 o 12:09 | Karma článku: 14,10 | Prečítané:  9101x

       To, čo včera predviedol Váhostav za plnej podpory štátu, ktorý má také zákony, ktoré dovoľujú okradnúť malých a bezbranných živnostníkov o zárobky, ktoré už odviedli pre štát, je odrazom zodpovednosti tých, ktorí vedú našu krajinu.  

       Prvé objatie od premiéra malým veriteľom,  by malo byť za to, že Slovensko stavia diaľnice spôsobom, ktoré odkukalo od komunistov, kedy sa niektoré stavby stavali v pamätných akciách Z-et, za ktoré štát len poďakoval, prípadne dal odznak. Bohužiaľ títo malí živnostníci sú v inej situácii, lebo za vystavené faktúry, aj keď dodnes nezaplatené, museli štátu odviesť DPH a tak sa vláda  môže chváliť dobrým výberom DPH, napriek tomu, že ročne z DPH nenávratne zmizne 2 -3 miliárd EUR, po ktorých sa tak intenzívne nepátra, ako po tých, ktoré museli odviesť živnostníci, ktorí pracovali pre Váhostav.  Títo  sa žiadnej zhovievavosti od štátu určite nedočkajú. Druhé objatie a vystískanie od premiéra dostanú malí živnostníci zato, že už dávno nezobrali lopaty do rúk a nepomasírovali chrbty tých, ktorí tento stav spôsobili, že dávno nevyšli do ulíc za podpory širokej verejnosti a neprotestovali proti takému vládnutiu a takým zákonom, ktoré idú po ruke údajným sponzorom vládnej strany a na záujmy tých, ktorí sa na stavbe diaľnic nadrú ako otroci sa jednoducho kašle. Že už dávno s tými lopatami nevyšli do ulíc a pred ministerstva a nepýtali sa, kam miznú peniaze, ktoré im patria, prečo sa za štátne zákazky vyberajú percentá, prečo dostavali a za čo brali peniaze schránkové firmy z Cypru a Belize??!! Ďalšie premiérove objatie a vystískanie patrí nie len oklamaným veriteľom Váhostavu, ženám oslavujúcim MDŽ, ale celému Slovensku za to, že poslušne mlčí, ponížene sa správa k vrchnosti, ticho sa pozerá na to, ako sa okrem peňazí kradne budúcnosť ich a ich detí, pozerá sa na to, ako v nemocniciach  zbytočne zomierajú ľudia a z nemocníc odchádzajú tisíce pacientov s preležaninami, lebo sa nemá o nich kto riadne starať a ako na ich zdraví zarába zdravotná mafia. Slovensko, je ideálna krajina na vládnutie, má občanov, ktorí sa boja ozvať, boja sa vrchnosti tak, ako sa báli za čias Jánošika!! Slovensko sa dá ľahko oklamať medovými motúzmi, klamári sú nám lepší ako tí, čo hovoria pravdu, korupcia je nám lepšia, ako čestnosť!!

        Sme ozaj národ, ktorý sa dá ľahko porobiť?? Dlho bude tá poroba ešte trvať, alebo sa hlasno ozveme s túžbou žiť dôstojný život??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?