Miništranti Fico a Figeľ Vám znechutia nedeľný obed!!

Autor: Stanislav Martinčko | 23.3.2015 o 14:33 | Karma článku: 14,79 | Prečítané:  2442x

       Títo dvaja bývali miništranti namiesto toho, aby divákom RTVS ponúkli k nedeľnému obedu chutný zákusok, tak sú schopní to celému Slovensku znechutiť, najmä preto, že výsledok takej diskusie, ako predviedli včera, nedáva Slovensku nádej na politickú kultúru, ktorá zvyčajne ostáva za dverami televízie.

        R. Fico vo svojich výpadoch k pravicovému zlepencu sám zabúda, že je tak isto členom zlepenca, ktorý sa môže kludne volať komunisticko-boľševický. Pán Figeľ sa dal tak, ako už viackrát zatlačiť do kúta a pri otázke o zdravotníctve a dôsledkoch miznutia miliárd EUR sa mal R. Fica spýtať, ako to bolo s jeho návštevou na Vazovovej, ktorý sa spomína v spise GORILA, mimochodom nedávno prenikla správa, že je to spis, ktorý má blízko k pravde a či tam sa nezačalo drancovanie slovenského zdravotníctva, najmä v časoch vlády R. Fica, keď sa mimoriadne darí firme MEDICAL, v ktorej niekedy pôsobil  P. Paška. Čo sa týka pani Zvolenskej, tak to je len na zaplakanie, ak hovorí, že bude robiť ako referentka a to by sme jej nemali závidieť. Samozrejme, že nezávidíme, len aj v politike by mali platiť určité princípy za vyvodenie politickej zodpovednosti a vyvodenie by malo byť také, aby nebola pochybnosť, že je to ozaj zodpovednosť a nie obyčajné divadlo pre občanov. R. Fico rád seba a svoju vládu chváli nebývalými úspechmi, čo sa týka verejných financií, ale zabúda na to, že to dosiahol len preto, že zaťažil podnikateľov a živnostníkov všelijakými poplatkami a daňami, pričom on a jeho vláda dovoľujú štátu obchodovať so schránkami, kde v daňových rajoch miznú stámilióny slovenských EUR. Osobitnou kapitolou je chválenie sa minimálnou mzdou, ktorej výška je taká, že nedovoľuje dôstojný život, ale len živorenie. R. Fico rád hovorí, že SMER-SD neprivatizuje ani za cent, veď načo by privatizoval? O privatizovaný majetok sa treba starať, so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane neustáleho boja so štátnou byrokraciou. Naši sociálni demokrati sa správajú presne ako komunisti, ktorí chceli rozdeľovať a panovať,  preto si radšej sprivatizovali štátny rozpočet, cez ktorý zarábajú neskutočným spôsobom tak, že skoro každá jedná štátna zákazka, alebo nákup je nebývalo predražený. Veď skade by členovia SMERU zobrali státisíce EUR na svoje hodinky, skade by poslanci za SMER mali na svoj nákladný životný štýl (viď poslanec Janoš) a pritom zarábajú a priznávajú sa len k zlomku.

          Je pre opozíciu smutné, že nemá  medzi sebou ani jedného, ktorý by vedel argumentmi urobiť z vládneho predstaviteľa a aj s R. Fica zmoknuté kura. Ktovie prečo??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?