Opozícia mlčí, aj keď prezident hovorí o mafii v štáte!!

Autor: Stanislav Martinčko | 20.3.2015 o 11:58 | Karma článku: 15,93 | Prečítané:  2503x

         Ak by na Slovensku existovala v politike štandardná opozícia, tak by v súčasnej dobe vládnuca strana a jej predstavitelia čelili takej kritike, že hlavy by sa im viac krútili ako na kolotoči.  

         Občania po vyjadreniach politikov už nevedia, v akom štáte to vlastne žijú. R. Fico hovorí, že on a jeho strana sú významnými budovateľmi korupčného štátu, pričom občania môžu potvrdiť, že sa mu to darí veľmi dobre, Slovensko aj z medzinárodného hľadiska v budovaní korupcie nezaostáva za vyspelými korupčnými štátmi a stále obsadzuje v hodnotení krajín popredné miesto. Opozícia namiesto toho, aby do korupčných afér vládnej strany dennodenne búšila  a vyzývala na zodpovednosť, tak ju vo väčšine prípadov len škrabká pod bruškom, asi tak ako to predviedol bývalý minister Uhliarik, keď debatoval so súčasným ministrom, riaditeľom nemocnice a doktorom Liptákom. Vôbec ho nezaujímalo, akým  spôsobom miznú miliardy spomínané doktorom Liptákom z nášho zdravotníctva.  Neskôr vysvitlo, že sám profituje na biznise v zdravotníctve, lepšie povedané jeho manželka. Môže taký opozičník byť na svojho politického protivníka tvrdý, môže od neho vyžadovať reálnu zodpovednosť???  Samozrejme, len veľmi ťažko a preto si R. Fico vyberá do politických debát v drvivej väčšine pána Figeľa, v lepšom prípade B. Bugára. Bolo by veľmi zaujímavé vedieť, ako by dopadla politická debata R. Fica, napríklad s takým poslancom Hlinom. Tam debatovať R. Fico určite nepôjde, lebo vie, že pán poslanec Hlina by na ňom nenechal ani jednu nitku suchú, on sa rád ukazuje na verejnosti len v dobrom svetle, o čom svedčí nie len vyhýbanie sa debát, ale najmä objímanie žien na MDŽ. Po nedávnom stretnutí prezidenta Kisku s ministrom Čislákom, sme sa všetci dozvedeli, že v nemocniciach zbytočne vinou systému zomierajú ľudia a že v našom zdravotníckom systéme pôsobí zdravotná mafia. Je preto zarážajúce, že také závažne vyhlásenie prezidenta o mafii a zomierajúcich ľuďoch nepohlo parlamentnou opozíciou a naďalej podriemkava s koláčikom na stole od štátostrany, namiesto toho, aby mobilizovali verejnosť, vyzývali zodpovedných na odhalenie mafiánov a ich praktík.

          Našťastie je tu prezident, ktorý sa nestal prezidentom hlavy štátu, ako predchádzajúci, ale podľa všetkého na to, aby bol na strane občanov  a nebál sa  poukazovať  na doslova svinstvá, ktoré strpčujú nám život a začal prebúdzať podriemkavajúce Slovensko, ktoré si iste nezaslúži žiť v korupčnom a mafiánskom štáte!!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?