R. Fico: Z. Zvolenská a aj naši iní sú COSA NOSTRA (naša vec)!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.3.2015 o 15:04 | Karma článku: 17,04 | Prečítané:  1902x

Úloha, pred ktorú postavila strana ministra Richtera, postarať sa náležitým spôsobom o p. Zvolenskú, voči ktorej bola vyvodená politická zodpovednosť za CT z Piešťan, je len pokračovaním divadelného predstavenia, o ktorom hovoril prezident Kiska sa zdá, že začína nadobúdať obludné rozmery.

       Minister Richter, známy svojim silne sociálnym cítením, ktoré niekedy nosí vo vreckách vo forme lentiliek, šikovne odprace p. Zvolenskú do Bruselu a záväzok voči strane splní na 128%.  Takto promptne konať, by sa žiadalo od ministra aj v iných prípadoch, kedy občan stratí z vlastnej viny, alebo bez viny zamestnanie.  Ale aby nemusel prácne zháňať podobných občanov a tak prísť o svoj drahocenný čas, tak si ho dovolíme nasmerovať napríklad do Prakoviec, a nie len tam, kde prepustení zamestnanci sú so svojimi rodinami v zúfalej situácii a určite zúfalejšej ako p. Zvolenská.  Kto sa pán minister postará o týchto ľudí?? Prečo aj oni nepocítia starostlivosť, akej sa dostáva iným?? Slovensko je rozdelené na papalášov a na ostatných, papaláši majú všetky vymoženosti o akých sa ostatným ani nesníva, preto sa pre potreby týchto vytvoria vymyslené pracovné pozície, nech to stojí, čo to stojí!! Delenie spoločnosti na našich a nie našich sa ukazuje aj na prípade doktora Liptáka, ktorého prepadne kriminálka pre podozrenie z darov za 5000 EUR a taký Medical  ostáva nedotknutý a ďalej obchoduje so zdravím občanov, napriek podozreniam násobne väčším, ako dary pána Liptáka. Pán Lipták sa len pýta na zmiznuté miliardy zo zdravotných odvodov a pri tom si neuvedomuje, že nemá podobné politické krytie, ako Medical, preto čelí zo strany štátu zastrašovaniu, aby nepokračoval v pravdivom pomenovaní pomerov v zdravotníctve.  Štátostrana politické divadlo nehrá len teraz, ale začalo sa to s pánom Kašickým a pokračuje v tom ďalej aj napriek tomu, že im to vytýka hlava štátu, ktorý hovorí o mafii v zdravotníctve.

         COSA NOSTRA si hovoria víťazí volieb, ktorí si uzurpovali moc, vládnutie si vysvetľujú po svojom a verejnú mienku, ktorá je jedna z najvyšších vymoženosti demokracie ju svojou sociálnou nohou pošliapavajú!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?