Minister Kaliňák sa nehanbí, na svoje pokusy využívať zúfalých občanov!!

Autor: Stanislav Martinčko | 12.3.2015 o 14:18 | (upravené 13.3.2015 o 13:46) Karma článku: 13,92 | Prečítané:  1677x

      Minister Kaliňák so svojimi ľuďmi sa rozhodli a včera to aj prezentovali, využívať na svoje pokusy občanov, ktorí sa ocitli v situácii, ktorá je viac ako zúfala, keď sú ochotní ísť pracovať do zahraničia aj ako otroci.

       Vytvorenie fiktívnej stránky na ministerstve vnútra, ktorá sľubovala prácu v zahraničí, kde sa za dva dni prihlásilo tisíce Slovákov, ktorí márne doma hľadajú prácu, je v skutočnosti hanbou tých, ktorí sa tým chvália, ako zúfalým ľuďom pomáhajú. Namiesto toho, aby si vláda a jej ministri riadne plnili svoje povinnosti a to najmä tak, aby občanom zabezpečili prácu a dôstojný život, tak ich používajú na pokusy a cynické je najmä to, že na to využívajú zúfalých občanov.  Minister a celá vláda SMERU –SD je pri moci od roku 2006 a vládne neobmedzenou mocou a to, že mnohí občania sú v takej zúfalej situácii, že sú ochotní robiť čokoľvek, len aby uživili seba a svojich blízkych je výsledkom práce ich sociálnej vlády. Vlády, ktorá sa rada chváli tým, ako sa znižuje nezamestnanosť, ale rada zabúda, že do tej skupiny zaraďuje aj občanov, ktorí opúšťajú krajinu, lebo na Slovensku si nevedia nájsť prácu. Namiesto toho, aby prijali konkrétne riešenia v našom školstve, ktoré vyrába absolventov, ktorí doma nemajú prácu a preto musia v zahraničí zobrať až na pár výnimiek prácu, aká sa im naskytne a tak mnohí vysokoškoláci v zahraničí umývajú riad. Kým v našom školstve nenastanú skutočné reformné kroky, ktoré nebudú pozerať na záujmy úzkej skupiny ľudí, ktorí z toho ťažia, tak absolventi našich vysokých škôl budú radi, že umývajú riad. Ak by prišiel do vlády minister školstva, ktorý nemá zviazané ruky straníckymi štruktúrami a ich záujmami, tak vtedy zistíme, kto a načo potreboval toľko vysokých škôl. Čo bude takým študentom platné, že niektorí chodia s vlakmi zadarmo, keď po skončení štúdia nebudú mať čo robiť?? Ak by sme sa pozreli na Slovensko cez fajkovaciu tabuľu premiéra, tak by sme ľahko nadobudli dojem, že žijeme v krajine, kde sú len šťastní ľudia, pod červenou hviezdou zrodení. Aby sme sa zobudili z toho krásneho sna, tak  na to stačí fiktívna stránka a zistíme, že Slovensko je domovom tisícoch zúfalých ľudí, ktorí márne hľadajú vo svojej domovine prácu a ak ju aj nájdu, tak je skoro stále mizerne platená.

      Ako sa môže cítiť taký občan, ak vidí našich najvyšších predstaviteľov, ktorí majú na rukách hodinky za státisíce EUR a on musí odísť do zahraničia robiť otroka???

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?