Mierotvorcovia z komunistickej internacionály v Košiciach!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 9.3.2015 o 13:55 | Karma článku: 14,89 | Prečítané:  1892x

Bez Hlavy, sa v piatok a sobotu konala Medzinárodná konferencia o mieri na Ukrajine, ktorá otriasla s mierom na celom svete a nie len na Ukrajine.

     Pripomenula, tak časy nedávnej minulosti, kedy slovo mier sa skloňovalo vo všetkých prejavoch komunistických pohlavárov. To, čo po dvojdňovej konferencií o mieri vzišlo do sveta, sa nedá ani prišiť ani priplátať, sú to vo väčšine nič neriešiace frázy, ktoré ako keby boli odkopírované zo záverov hociktorého zjazdu.  Veď, čo iné sa dalo čakať? Konferenciu otvoril absolvent estetiky marxizmu – leninizmu pán Paška, ktorý by v krajine, ako je napríklad Nemecko, by ťažko mohol otvárať akúkoľvek konferenciu, ale určite by čelil  rozsiahlemu vyšetrovaniu, nie len jeho majetku, ale aj firmy Medical, v ktorej niekedy pôsobil a je známa s obrovským biznisom v zdravotníctve. V súvislosti s Medicalom a jeho aktivít v zdravotníctve sa na chodbách nemocníc všeličo šepká a občania veria, že raz nastane čas, kedy sa nebudú báť hovoriť pravdu a dozvieme sa kto, kedy, prečo a za koľko. V sobotu minister Čislák hovoríl o CT-čku z Piešťan, ako o pseudokauze, preto nerozumieme tomu, prečo potom toľkí vysoko postavení členovia štátostrany odstúpili a nestáli si za svojou pravdou. Občania si môžu právom myslieť, že sa z funkcii porúčali preto, aby sa  média nezačali  zaujímať aj o iné súvislosti, ktorým by nebolo konca – kraja a tak vážne by poškodili percentá vo voľbách SMERU-SD, oni majú ďalej záujem sa podieľať na moci a tak zabezpečiť sebe i kamošom beztrestnosť a pokračovanie výnosných biznisov. Ak pán Paška môže otvárať mierové konferencie a to napriek tomu, že sa vzdal poslaneckého mandátu, tak na druhej strane nerozumieme, prečo bývali poslanec Jánoš, ktorý sa tak isto vzdal poslaneckého mandátu, nemôže otvárať veľkolepé oslavy MDŽ.  To je asi preto, že pán Paška bol prehlásený pánom predsedom za štátnika a pána Jánoša jednoducho hodili cez palubu.   

      Oslavy MDŽ i mierová konferencia v Košiciach majú takého istého menovateľa – falošnosť, nezáujem a neúprimnosť k ženám a konferencia a mier na Ukrajine ich začína zaujímať až vtedy, keď tam zomierajú tisíce nevinných ľudí!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?