K. Brychtová na oslavách MDŽ SMERU - Stenu dáme preč!!- Za ňou Paška a Jánoš!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 5.3.2015 o 12:44 | Karma článku: 16,60 | Prečítané:  5205x

      Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že K. Brychtová, P. Paška a V. Jánoš sa nemôžu  stretnúť na oslavách MDŽ a podeliť sa so svojimi skúsenosťami z reálneho života, ale nenechajme sa zmiasť.    

       Scenár osláv, ktorý je podľa sociálnych sieti dosť jednotvárny, by mohla hviezda Pošty pre teba okoreniť aj ozajstnými príbehmi,  ktoré sú podobné z televíznej relácie a nie raz chytajú divákov za srdce. Takými chytačmi sŕdc by mohli byť osudy našich dvoch  protagonistov, ktorých poštár nemusí prácne zháňať po svete, lebo ich majú rovno pod nosom, lepšie povedané v SMER-SD.

Keď moderátorka dá stenu preč a na červenom gauči sa objaví P. Paška, tak prítomným dámam začne plamenne rozprávať o tom, že aj on, člen najsilnejšej politickej strany na Slovensku zažil, čo to je týranie nie len jeho, ale aj celej rodiny, keď pred jeho skromným príbytkom pár anarchistov nemiestne vykrikovali, rušili jeho pokoj a dokonca chceli podplatiť jeho upratovačku, aby fotila jeho zariadenie bytu. Pri týchto jeho slovách sa na projekcii objavia zábery z bytu, ktorý je na prvý pohľad zariadený veľmi skromne a len zasvätení vedia, že sú to zábery z bytu na Luníku IX. To, že ich byt upratuje upratovačka, vysvetlí tak, že on  a jeho celá rodina pracujú pre blaho nás všetkých toľko, že im neostáva čas na upratovanie a tým vlastne vytvorili jedno pracovné miesto. Na otázku moderátorky, či má niečo spoločné s biznisom v zdravotníctve, sa P. Paška, len potmehúdsky usmeje a hovorí, že je to len výtvor neprajníkov z pravicového zlepenca a že to vôbec nie je pravda, že on žiadne peniaze na zdravotníctve nezarába, ale naopak, ak usporí doma zopár kotúčikov toaletného papiera, sám ich do zdravotníckeho zariadenia odnesie a tak nezištné pomáha nášmu zdravotníctvu. Po týchto slovách  prítomne dámy odmenia p. štátnika potleskom a nie jedno oko neostane suché. Poslanec, dnes už bývalý V. Jánoš, hovorí K. Brychtovej o tom, aký ťažký život prežíva doma a napriek tomu sa celý vložil do služieb sociálneho štátu, manželka mu nechcela dovoliť, aby toľko pre socializmus pracoval, tak ho začala systematický týrať až sa zľakol tak, že si zo svojho skromného poslaneckého platu našetril na hračkársku pištoľ, aby mohol svoju manželku právom postrašiť a ďalej pracovať aj na tom, aby dôchodkyne v kulturáku mali na Vianoce dopriatych pár EUR. Tento príbeh pohorší nie len  K. Brychtovú, ale aj prítomne dámy a niektoré svoj nesúhlas so správaním manželky poslanca dávajú najavo aj piskotom. Divadlo s názvom MDŽ, ktorý je v réžii vládnej strany sa končí nadšeným potleskom, gauče sa prenesú do iného mestá, účinkujúci si strčia do vrecka zaslúžené honoráre a divadelná šnúra môže pokračovať.

       V Košiciach sa šepká, že na MDŽ sa zvezú ženy z Luníka IX, to bude parádna oslava!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?