Banskobystrické výjazdové zasadnutie vlády - Rozdeľuj a panuj!!-

Autor: Stanislav Martinčko | 3.3.2015 o 14:27 | Karma článku: 15,07 | Prečítané:  1250x

      Každé výjazdové zasadnutie vlády SR nás vracia do spomienok  na básničku, ktorú recitovalo 6-7 ročné dievčatko – Oj, ale som rada, že do Michaloviec prišla rokovať slovenská vláda!!-, ktoré teraz sedí na Banskú Bystricu, lebo aj tu okrem radosti z príchodu vlády, dorazili aj vládne peniaze, ktoré sa rozdeľujú tak, že každému je jasné, kto tu panuje!!  

Môžeme sa len domnievať, prečo vládnu delegáciu nevíta banskobystrický župan, možno je to preto, že sa nečerpajú eurofondy a už menej sa nám chce veriť tomu, že je to preto, že pán župan zamestnal vo svojom úrade manželku, lebo príklad ako sa to robí, dal tejto krajine známy príbeh z Komjatíc, ktorý slúži ako model nie len bystrickému županovi, ale aj mnohým vládnym predstaviteľom, lebo je známe, že lukratívne a dobre platené pozície v štáte sú ako stvorené pre rodinných príslušníkov a kamarátov.  Vláda SR preto na svojom zasadnutí peniaze nás všetkých rozdelila v duchu hesla – Vyhraj voľby, môžeš všetko!!-, ktoré kritický zhodnotil denník SME, ktorý na druhý deň čelil ostrej kritike premiéra, ktorý sa chystá denník zažalovať a je si istý svojim víťazstvom, lebo v podobných súdnych sporoch je podľa vlastných slov úspešný nad 90% a nevieme, či v tých nad 90% mal na mysli aj súdny spor o svoju karikatúru, za ktorú pochodoval v Paríži. Premiér ostro vystúpil najmä pre dotáciu, ktorú vláda priklepla na most, ktorý vedie k fabrike podnikateľa Fiľa,  lebo podľa premiéra neslúži podnikateľovi, ale slúži občanom, aj napriek tomu, že podnikateľ v televízii hovorí o tom, že kamióny teraz nebudú musieť zachádzať, ale pôjdu rovno cez most do jeho fabriky. V tejto súvislosti nesmieme zabúdať, že zmienená fabrika vyrába aj obálky, preto je starostlivosť vlády o takú fabriku namieste, lebo obálok v tomto našom korupčnom štáte bude treba čoraz viac  a dostatok obálok na trhu od podnikateľa Fiľa zaručí všetkým občanom rovnaký prístup k nim a nebudú ich musieť  prácne zháňať, lebo budú k dispozícii na každom rohu. Takto treba chápať aj dotácie na nové pracovné miesta, lebo zvýšením výroby obálok je aj tu na prvom mieste občan, ktorý potrebné peniaze na korupciu šibalský skryje do štátom dotovanej obálky. 

Je všeobecne známe, že sa tu buduje 25 rokov korupčný štát a jedným z jeho významných budovateľov je aj strana SMER, ktorá vyslovila ambíciu pokračovať ďalej aj po parlamentných voľbách 2016.

       Je preto zrejme, že budovanie korupčného štátu tak skoro neskončí a obálok bude treba viac a viac.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?