Vie premiér, kto sú blázni, alebo poloblázni slovenskej politiky???

Autor: Stanislav Martinčko | 27.2.2015 o 13:34 | (upravené 27.2.2015 o 14:26) Karma článku: 15,68 | Prečítané:  1976x

    R. Fico už niekoľkokrát hovoril o bláznoch a polobláznoch v slovenskej politike, čo je však čudné nepovedal nám konkrétne, ktorí sú to a tak občan má potom široké politické pole, na určenie vlastného výberu bláznov, polobláznov.

Preto nevieme s určitosťou povedať, či R. Fico, keď prehlásil, že v roku 2014 už v slovenskej politike nebude,  si urobil bláznov z nás, alebo to bol len jeho bláznivý nápad, keď to prehlásil. Z pohľadu občana a to si povieme na niekoľkých príkladoch, nikto nevie presne povedať, či žijeme v bláznivom štáte, alebo krajine, ktorá je spravovaná múdrymi  a schopnými ľuďmi. Slovensko je dennodenne konfrontované s činmi politikov, kde nevie určiť hranicu medzi zdravým rozumom a bláznovstvom. Čo si máme myslieť o štáte, ktorý na jednej strane potrestá 80 ročného starčeka pre 5 EUR a na druhej strane sa vehementne zastáva ministra, ktorý usiluje vymámiť od štátu 60 miliónov EUR. Ako sa má občan pozerať na štát, ak vidí na jednej strane ministra spravodlivosti Boreca, ktorý si robí výlet do Mjanmarska za 25 000 EUR, kde sa ide učiť od režimu, ktorý donedávna držal vo väzení občianku, ktorá mala iný názor a na druhej strane ten istý minister nemá potešujúce správy pre protestujúcich vlastných zamestnancov, ktorí sa dožadujú a štrajkujú za vyššie mzdy. Ako môžu pomenovať tento štát napríklad zdravotné sestričky, ktoré stanovali pred Úradom vlády a protestovali proti nízkym mzdám, kde na druhej strane vidia firmy napojené na najvyššie miesta v štáte, ktoré neskutočným spôsobom vyciciavajú z nášho zdravotníctva stámilióny EUR bez toho, aby za to niesol niekto zodpovednosť.  Čo si môžu myslieť, v akom a kým spravovanom štáte žijú robotníci a firmy, ktoré nemajú za svoju prácu zaplatené???  Je Slovensko normálna krajina, ak sa ľudia boja telefonovať, lebo nevedia, či ich niekto neodpočúva??  Je mnoho vecí, ktoré v našej krajine fungujú spôsobom, o ktorom si občania právom myslia, že nemajú nič spoločné so zdravým rozumom. Premiér, by mal preto občanom povedať, že ktorí sú blázni a poloblázni v slovenskej politike, aby ľudia mali jasno, koho majú v parlamentných voľbách  voliť, aby nenaleteli na istoty tak, ako v minulých voľbách, ktoré boli istotami, len pre vyvolených a občania sa ich dodnes nedočkali.    

      Jednoducho si z nás urobili bláznov!!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?