Čo majú spoločné starček z Plavča, doktor Lipták a poslanec Karlin??

Autor: Stanislav Martinčko | 23.2.2015 o 14:55 | Karma článku: 12,81 | Prečítané:  1529x

      Na prvý pohľad by sa zdalo, že nemajú skoro nič, ale nie je to celkom pravda, lebo všetci majú skúsenosti s korupciou a jej vysporiadanie so štátom!!!

         Začneme starčekom z Plavča a jeho 5 EUR, ktoré dal lekárovi za potvrdenie pre vnuka, začo bol odsúdený našimi súdmi. Doktor Lipták je samozrejme v inej pozícií, lebo ten poukázal na korupciu, nie len v ordináciách našich lekárov, ale aj na obrovskú, ktorá je v systéme zdravotníctva, kde sa strácajú miliardy EUR. Pán doktor Lipták pichol svojim vyhlásením do osieho hniezda, kde sedia nie osy, ale mocní tejto krajiny.  Všimnime si preto reakciu poslušných slovenských médií. Všetci, ako na pokyn sa snažia urobiť z doktora Liptáka zloducha a okrádača chudobných, jeho fotka sa objavuje na titulkoch a jeho komentáre sa vysielajú v televíziách, ktoré sú mnohokrát účelovo zostrihané. Každého zaujíma 5 000 EUR, ale už skoro nikoho netrápi zmienka o stratených miliardách z nášho zdravotného poistenia. Niekto by si mohol myslieť, že sa ozaj strácajú, ale oni sa nestrácajú, len sú šikovne presúvané na tie správne účty ukryté v daňových rajoch po celom svete. Je až neuveriteľné, ako sa dozvie domorodec, žijúci pod palmami o výhodnom biznise so zdravím slovenských občanov. Na chodbách nemocníc si zdravotnícky personál, kde, čo šušká o tom, kto sa skrýva za domnelými domorodcami, ľudia sa boja, tak ako v totalite, o tom hovoriť, lebo vedia, že kto všetko sa vydáva za domorodcov.

Títo domorodci však vedia, ako lacno a ako dobre predať lieky, ktoré boli určené pacientom na Slovensku, ale s požehnaním mocných sú so ziskom predávané v zahraničí, aby potom chýbali v domácich lekárňach. Podobný scenár je aj so zdravotníckymi prístrojmi a čo je podivuhodné, že sa obchoduje aj s výkonmi za operácie. Toto by sa nemohlo diať, keby na to nebol súhlas najvyšších predstaviteľov  výkonnej moci a len si môžeme domýšľať, či nie sú v tom aj inak zainteresovaní. Preto je tu veľká snaha poplatných médií zdiskreditovať pána doktora, aby jeho svedectvo mohli ľubovoľné prekrúcať, ale ak sa doktor Lipták nepoddá a získa na svoju stranu časť doktorského stavu i slovenskú verejnosť, to budeme pozerať, kto a akým spôsobom zarábal na našom, zdraví. Výpisy z obchodného registra, ktoré uverejnil na svojom blogu obchodujúce s liekmi, smerujú aj na 25 ročný snem KDH do Nitry.  A nakoniec si necháme pána poslanca prvej Ficovej vlády Karlina, ktorého udal pre korupciu podnikateľ a výsledok?? Poslanec Karlin, ktorý bol prichytený s peniazmi v kufríku vyviazol zásluhou slovenských súdov oslobodený a podnikateľovi štát dokonale znepríjemnil život tak, aby sa už nikdy nepokúšal nahlásiť korupciu.  Vtedy sa o tom, len šuškalo, ale dnes to vieme z úst nášho najpovolanejšieho, premiéra R. Fica, že sa aj vtedy a už 25 rokov buduje na Slovensku korupčný štát.

         Napriek tomu, by sa doktor Lipták nemal báť povedať pravdu a my slovenská verejnosť, ktorá má na zreteli budúcnosť svoju i svojich detí, pána doktora podporiť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?