5 Eur 80 ročného starčeka a 60 miliónov ministra Pavlisa!!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.2.2015 o 14:04 | Karma článku: 20,25 | Prečítané:  3699x

       Situácia, keď 80-ročný starček putuje pred súd pre 5 EUR, ktoré dal lekárovi za potvrdenie pre vnuka, ostro kontrastuje s odvolávaním ministra Pavlisa, ktorý si nárokuje od štátu 60 miliónov.  

      Táto situácia nám jasne dokumentuje, kam nás a do akého štátu doviedol komunisticko-boľševický zlepenec, ktorý pripomenul, že papaláši neodišli z verejného života v roku 1989, ale sa čoraz viac a vo väčšom počte vracajú k praktikám budovania komunizmu. Odsúdenie starčeka z Plavča pre 5 EUR, ktorý so slzami v očiach vysvetľuje novinárom, že nemal ani tušenie, na čo mu vnuk tých 5 EUR dal, je neodsúdenie a neodvolanie ministra pre 60 miliónov, ktoré si nárokuje jeho bývala firma od štátu a peniaze majú putovať na účty v Karibiku. Zástancom toho nechutného biznisu nejde vôbec o záujmy Slovenska, ale predovšetkým o naplnenie svojich sociálnych gágorov a zdá sa, že tie gágory nemajú dno. Teraz by bolo vhodné vedieť, ako by vysvetlili fungovanie právneho štátu starčekovi páni Číž, Jariabek, Martvôň a iní obhajcovia sociálnych gágorov, že jeho tento sociálny, spravodlivý štát šikanuje a doslova ponižuje pre 5 EUR a papaláš pre 60 miliónov si sedí vo vládnom kresle. Takéto ponižovanie človeka dokáže, len systém, ktorý si neváži nie len občanov, ale je schopný v mene pofiderných dodržiavaniach zákona, trestať tých , ktorí sú bezmocní a slabí, to robili s ľuďmi komunisti v 50tych rokoch!! Už dávnejšie upozorňujeme, že totalita a jej metódy sa pomaly a isto vracajú do života našich občanov, keď občania majú obavy s telefonovania, vypínajú telefóny, lebo nevedia, či ich veľký brat neodpočúva a odpočúvané nezneužije. Ak by bola na Slovensku riadne fungujúca spoločnosť s nezávislými inštitúciami, tak papaláš Pavlis by čelil rozsiahlemu vyšetrovaniu a nemohol by R. Fico vyhlásiť, že parlament jeho chránenca šikanuje. Lebo ak niekto nevie hodnoverným spôsobom vysvetliť svoje kroky, nemal by zastupovať záujmy našej krajiny, ale mal by znášať dôsledky aspoň tak, ako 80 ročný starček z Plavča. Je preto zrejme, že premiér nezastupuje záujmy Slovenska, ale záujmy úzkej skupiny kamarátov a sociálnych papalášov, preto by mu bolo treba častejšie pripomínať jeho vyhlásenie, že v roku 2014 už nebude v politike. Príklad starčeka a sociálneho papaláša Pavlisa je dôkazom toho, ako a na akých princípoch funguje naša spoločnosť, ktorá má ďaleko od morálky a charakteru, ktorý by mal predurčovať ľudí na to, aby mohli zastupovať záujmy svojej krajiny. Príkladov je vo svete dosť!!! My, vieme, že tento komunisticko-boľševický zlepenec nemá záujem sa zaoberať s občanmi, lebo ich prednostnou úlohou je sa zaoberať vlastnými kšeftami a na občanov zvysoka kašlú.

        Ale, keď nás to jedného dňa prestane baviť, čo potom???

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?