Opozícia, nie je Vám hanba??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 17.2.2015 o 13:26 | Karma článku: 15,97 | Prečítané:  2241x

      Drápky, ktoré vo svojom politickom zápase používa opozícia, môžu tak akurát slúžiť na to, aby svojho politického protivníka mohli poškriabať jemne za uškom a nie na to, aby ho rozdriapali na franforce.

       Čo si máme myslieť o politikoch v opozícii, keď len so sklopenými ušami počúvajú premiéra, ako v súvislosti s neplatením faktúr živnostníkom firmami Doprastav a Váhostav, hovorí, že na vine je vláda Ivety Radičovej za to, že chcela stavať lacné diaľnice. Nikto sa premiéra na tlačovke neopýta, že v roku 2010 sa na Slovensku diaľnice pomaly nemali stavať, lebo podľa vyhlásenia R. Fica diaľnica KE-BA už mala byť hotová!! Za koľko ju chcel postaviť R. Fico?? Prečo sa ho nikto neopýta, ako je to s rozdeľovaním percent, o ktorých hovorí??? Myslíme si, že nie lacné diaľnice, ale vysoké percentá, ktoré sa pýtajú za štátne zákazky, končia vo vreckách tých, ktorí nič nerobia, len potichu rozdeľujú to, čo nevytvorili a ich pozícia im dáva pocit, že oni sú tí, ktorí na Slovensku panujú a rozdeľujú. Vie na tieto otázky premiér odpovede?? Prečo, ak hovorí o rozdeľovaní percent, neurobí potrebné opatrenia na to, aby zamedzil rozkrádaniu a obohacovaniu zodpovedných?? Prečo sa neprijímajú legislatívne opatrenia na to, aby tí, čo sa najviac narobia mali za svoju prácu riadne a v termíne zaplatené, tak ako sa to deje v Nemecku?? Nemecký štát by dávno firmám, ako je Váhostav, či Doprastav ich majetky skonfiškoval a uspokojil veriteľov a mohli by zabudnúť na ďalšie štátne zákazky, majitelia by čelili trestnoprávnej zodpovednosti. Ako môže za tento stav hádzať vinu na vládu Ivety Radičovej, ak je sám pri moci od roku 2006, vie o tom, tak mal už dávno pripraviť potrebné zákony, aby pod rúškom reštrukturalizácií nedochádzalo k okrádaniu živnostníkov, robotníkov a ich rodín. Ako vysvetlí R. Fico týmto rodinám ich ťažkú situáciu, ako vysvetlí ich deťom, že rodičia nemajú peniaze, keď každý deň chodili do práce a vinou systému, ktorého reprezentantom je jeho komunisticko sociálna vláda, nemajú spokojné a kľudné detstvo??  Títo ľudia si nezaslúžia byť na fajkovacej tabuli, títo ľudia si nezaslúžia sociálny balíček???  Nezaslúžia si asi preto, že ako je verejnosti známe, tieto dve firmy majú s vládnucim SMEROM rôzne techtle - mechtle. Otcovia rodín, živnostníci, veritelia tak vyzerá, že svoje ťažko zarobené peniaze nikdy neuvidia a musia čeliť existenčným problémom, ktoré im naviac spôsobujú aj štátne úrady. Preto, by sa títo ľudia mali prestať báť, zjednotiť sa a  riadne zabúchať na dvere tých, ktorí im tento obrovský problém spôsobili. Za tými dverami je dosť nakradnutého na to, aby im bolo vyplatené to, na čo majú oprávnený nárok. Ich peniaze boli totiž naSMERované na účty v rôznych daňových rajoch, či na Kanárske ostrovy do prepychových haciend.  Namiesto venovaniu pozornosti Ivete Radičovej, by mal premiér nasmerovať svoju pozornosť týmto SMEROM.

        Opozícia nemá dosť odvahy na to upozorňovať, lebo živí v sebe nádej, že pod budúci vládny čepiec bude zatiaľ nevedno, kto pozvaný. Za takéto správanie, by sa od hanby mali červenať!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?