Angela Merkelová nepotrebuje fajkovaciu tabulu!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 11.2.2015 o 14:23 | Karma článku: 15,77 | Prečítané:  1725x

      Vie si niekto predstaviť nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú, ako chodí po Nemecku s fajkovacou tabuľou, ako ide s ňou v nedeľu na stanicu v Berlíne, aby niektorým nemeckým pracovníkom, či polovici nemeckým dôchodcom oznámi, že budú vlakmi cestovať zadarmo???!

       Alebo, ako oznamuje pred tabulou s fajkami nemeckým pracujúcim, že minimálna mzda sa zvýši o 20 EUR, či ako to, že opatreniami jej vlády pribudne nemeckému robotníkovi, ktorý pracuje za 380 EUR mesačne každý deň asi 1 EURO?! Sú to z pohľadu Nemecka nepredstaviteľné kroky, aby sa takto prezentovala Angela Merkelová a kroky svojej vlády fajkovala na tabuli. Myslíme si, že takto by skoro skončila v kancelárskom kresle aj s tabulou, nie ako náš premiér, ktorý fajkovaciu tabulu považuje za hlavný ideologický nástroj na klamanie občanov. Životná úroveň Nemecka je odlišná od tej našej pre veľa vecí, ale hlavne preto, že politici v Nemecku nemôžu len tak halabala ťahať občanom klamlivé medové motúzy popod nemecké fúzy, ako to robí nám R. Fico. Je viac ako isté, že politik, ktorého premiér považuje za štátnika, by v nemeckej politike nemohol pôsobiť, ale čelil by rozsiahlemu vyšetrovaniu spájania jeho mena s firmou MEDICAL a predraženými nákupmi v zdravotníctve, nemeckí vyšetrovatelia sú na rozdiel od našich ozaj nezávislí a nezáleží im, či je niekto štátnik, alebo neštátnik a keď je na to dôvod, tak štátnika či neštátnika pošlú do basy. V Nemecku by napr. taký Váhostav, či Doprastav už nikdy nedostal žiadnu štátnu zákazku, nie tak, ako u nás a majitelia takých podnikov by zažívali bezsenné noci i dni. V Nemecku nezáleží, či je minister nagelovaný, alebo strapatý, ale musí svoje kroky v úrade zosúladiť s potrebami Nemecka a nie s potrebami úzkej skupiny ľudí, ktorých hlavný záujem je profitovať na štáte.

 Je určite oveľa viac, čo by sme mohli porovnávať, ale ak sme už pri porovnávaní, tak nech premiér má ešte jednu tabuľu, kde bude porovnávať naše zárobky, dôchodky, ceny potravín, benzínov a mnoho ďalších potrieb so zárobkami, dôchodkami, soc. dávkami... v Nemecku.  Tam sa odhalí pravá tvár vládnutia sociálnej vlády, ktorá  nás a naše deti neustále viac zadlžuje, vo veľkom a beztrestne rozkrádajú, kradnú a okrádajú našu krajinu.

      V Nemecku to tak fungovať nemôže, preto Angela Merkelová nepotrebuje k balamuteniu národa žiadnu fajkovanciu tabulu, tak ako ju potrebuje  naša sociálno - komunistická vláda!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?