Len PUCHER??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 6.2.2015 o 14:56 | Karma článku: 11,04 | Prečítané:  1319x

      -Tu sa 25 rokov buduje korupčný štát!!!- nedávno vyhlásil R. Fico, ten, ktorý je spoluzodpovedný so svojou stranou za korupciu, ktorá ničí podnikateľské prostredie, odčerpáva z našich peňazí stámilióny EUR, ktoré končia v daňových rajoch a nedovoľuje v našej krajine slušne žiť sociálne odkázaným, slobodným matkám, invalidom a v neposlednom rade dôchodcom.

       Naša krajina je korupciou prešpikovaná krížom - krážom od najvyšších miest až po miesta, kde funkcie sú spojené so štátnymi peniazmi. Všade sa predražuje a doslova rozkráda pred našimi očami aj budúcnosť našich detí, ktorým svojou nečinnosťou pripravujeme život v korupčnej krajine. Pred voľbami sa dávame opíjať sladkými rečami, nečinne sa prizeráme, lebo vieme, že živáni na Slovensku majú pod kontrolou súdy, políciu a prokuratúru a hlavne NR SR, ktorá im na živanstvo pripravuje na mieru šité zákony tak, aby sa všetko dalo skryť za čarovnú vetu – Nebol porušený zákon!!-  Ak by to tak nebolo, tak aj hokejista PUCHER v podozreniach z korupcie, že čachroval s eurofondmi nebol osamotený.  Čachre - machre s eurofondmi sa dejú naprieč celým Slovenskom a skoro všetci, ktorí rozhodujú o prideľovaní eurofondoch majú maslo na hlave. Samozrejme, že nie všetci veľa, ale to maslo je rozdelené podľa funkcií, straníckosti a hlavne podľa množstva pridelených peňazí. Živnostník, ktorý by mal sebalepší nápad, ktorý by vedel európske peniaze rozumne a ku prospechu spoločnosti investovať a gazdovať s nimi, nemá šancu bez politického krytia sa k prostriedkom dostať, tak sa radšej morduje sám a len sa pozerá, ako politickí kamaráti nebojácne investujú a zveľaďujú svoj majetok, ktorí tento nie raz aj prehajdákajú. Preto, ak by na Slovensku fungovali štátne inštitúcie takým spôsobom, ako vo vyspelej Európe, dávno tie miliardy EUR, ktoré Slovensko dostalo z Bruselu by bolo všade vidieť. O tom, že u nás sú čachre -machre vedia nie len tí, ktorí sa s mašinériou prideľovania eurofondov stretli, ale vedia o tom aj v Bruseli a preto Slovensku nie sú preplácane mnohé projekty. Národná kriminálna agentúra, ktorá podozrieva hokejistu Puchera sa preto nemá čim chváliť, lebo chytila len malú rybičku, obrovské ryby si veselo ďalej plávajú, kým nepovedia – máme dosť!!-

       Ak príde raz na scénu ozaj nezávislá prokuratúra, súdy, polícia a ostatné relevantné štátne inštitúcie, tie si konečne budú môcť povedať – Máme ich dosť!! (pochytaných)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?